Clout MMA

Kolejny raper dołączy do freak fightów? Małolat K2 mocno o Denisie: „Zgrywa gangstera. Dużo poruszało się jego temat”

„Małolat K2” to raper, który być może niedługo wejdzie do świata freaków fightów. Przy okazji ostatniego wywiadu zdradził, z kim chciałby zawalczyć.

O jego debiucie mówiło się już przy okazji drugiej edycji MMA-VIP. Marcin Najman zapowiadał przyjazd rapera z Wielkiej Brytanii do Polski i udział we freakowej gali. Ostatecznie jednak nic z tego nie wyszło i „Małolat K2” nie stoczył pojedynku.

Teraz podczas ostatniego wywiadu dla TVreklama poruszył temat freak fightów. Wszystko wskazuje na to, że chciałby spróbować swoich sił w klatce, a na jego celowniku znajduje się m.in. „Popek”. Raper został też zapytany o Denisa Załęckiego, na którego temat wypowiedział się w mocnych słowach:

– Zgrywa gangstera, a jest pseudogangsterem. Jakie on ma umiejętności, skoro przegrał trzy walki z rzędu, chyba lipa troszeczkę. Siedząc w kryminale, dużo poruszało się jego temat. Ludzie rozmawiali na jego temat i powiem tylko tyle, że nie mają dobrego zdania na jego temat.

– Ja oczywiście nie będę się wypowiadał na tematy kryminału, bo to nie jest miejsce na tego typu rozmowy, ale właśnie przez to, że dużo razy poruszał tematy kryminału, to wjedzie na puchę, będzie musiał odpowiedzieć za swoje wypowiedzi, za swoje zachowania.

Natomiast dopytywany o rywala, stwierdził, że Załęcki nie jest dla niego odpowiednim przeciwnikiem:

Sprawdź!  Fonfara pewny siebie przed walką z Najmanem: "Już parę razy biłem się na ulicy. Chicago jest niebezpiecznym miastem"

– Załęcki to w ogóle nie jest dla mnie zawodnik. „Popka” nie oglądałem, ale on jeszcze ma pier…nięcie. A Załęcki przegrał ostatnie trzy walki, nie wiem, czy ma w ogóle wygraną. Jest ulany, bo brał sterydy. Zamiast się normalnie odblokować, to poleciał w melanż i estrogenu mu wywaliło.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.