Clout MMAFAME MMAPRIME SHOW MMA

Jedna z freakowych organizacji zniknie z rynku? Potężne problemy finansowe!

Niepokojące wieści obiegły portal X. Jak przekazał Jakub Wątor jedna z freak fightowych organizacji ma spore problemy finansowe!

Na polskim rynku freak fightów działają obecnie trzy potężne organizacje. Fame MMA ma za sobą ponad 20 gal i jest zdecydowanie najstabilniejszą marką, która skupia najwięcej zawodników.

Prime Show MMA ze względu na wiele kontrowersji ma mieszany odbiór. „Koneserzy dymów” są zadowoleni z tego, co oglądają na konferencjach. Inni jednak od dawna wróżą organizacji, której twarzą jest „Don Kasjo”, zakończenie działalności. Podobnie zresztą było w przypadku Clout MMA.

Federacja Lexy Chaplin w trakcie pierwszych gal miała bardzo duże problemy z transmisją PPV. Zdaniem niektórych to w połączeniu z horrendalnymi stawkami dla freak fighterów miało sprawić, że szybko zniknie z rynku. Tymczasem niedawno odbyła się 4. gala Clout, a w czerwcu ma dojść do piątej edycji.

Ogromne problemy finansowe freakowej organizacji

Jak przekazał na portalu X Jakub Wątor, jedna z organizacji ma potężne kłopoty. Ma to doprowadzić do renegocjowania umów i stawek zarówno z zawodnikami, jak i pracownikami. Również firmy współpracujące z niewymienioną z nazwy organizacją mają problem z odzyskaniem środków:

Sprawdź!  Tańcula i "Polak" spięli się na zapleczu! Kłótnia zawodników po Face 2 Face [WIDEO]

Jedna z federacji freak fight ma duże kłopoty finansowe. Ponoć nie tylko zawodnicy mają renegocjowane w dół stawki, ale i… szeregowi pracownicy. A firmy wykonujące usługi dla tej federacji też nie mogą się doprosić kasy. Zarówno pracowników, jak i te firmy zapraszam na priv.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.