GROMDA

Kolejny debiutant na GROMDA 15! „Raging Bull” wchodzi do gry

Kolejny debiutant został potwierdzony na zbliżającą się galę GROMDA 15. W Mieście Grzechu pojawi się „Raging Bull”!

Już 1 grudnia największa federacja walk na gołe pięści powraca po raz czwarty w tym roku, by ponownie dostarczyć kibicom ogromnych emocji. Na gali GROMDA 15 main eventem będzie starcie o pas. Niepokonany, niekwestionowany mistrz Mateusz „Don Diego” Kubiszyn zmierzy się z doświadczonym Łukaszem „Goatem” Parobcem.

Na grudniowej gali GROMDA nie zabraknie też licznych debiutów w ringu 4×4 m. Pojawi się w nim chociażby doświadczony Dominik Owsiany, ale też wracający do Polski z zagranicy Damian Gójski, czyli „Raging Bull”.

Nie zapomnij skąd tutaj przybyłeś. RAGING BULL wchodzi do gry! Wściekły byk powalający najtwardszych zakapiorów z Wysp Brytyjskich. Powracający po dłuższej przerwie do walk poskromiciel konfitur. Połączenie legendarnego Bobby Gunna i kultowego Clubber z filmu Rocky. Chwacki rzeźnik, radykalnie ubity, trzaskający szczęki i prostujący kinole. Jedno jest pewne… każdy po walce z nim nie jest już taki piękniutki – zapowiedziała swojego kolejnego bijoka GROMDA.

Sprawdź!  Spięcie na losowaniu przed GROMDA 14! Scarface skomentował zachowanie Taeddy'ego [WIDEO]

Galę GROMDA 15 z walką Don Diego vs GOAT obejrzeć będzie można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.