GROMDA

Mocny zawodnik zasila szeregi GROMDY! Wygrał turniej na gołe pięści

Kolejny mocny zawodnik dołącza do GROMDY. Ma już za sobą doświadczenie i bez wątpienia jest jednym z faworytów turnieju.

1 grudnia odbędzie się wyczekiwane wydarzenie. Podczas GROMDA 15 dojdzie do hitowego pojedynku pomiędzy niepokonanym mistrzem Mateuszem Kubiszynem i Łukaszem Parobcem. To jednak dopiero początek, gdyż na kibiców czeka wiele ciekawych starć.

Na nadchodzącej gali zadebiutuje między innymi „Popek” czy chuligan Górnika Wałbrzych „Rambo”. Jak ogłosiła właśnie federacja, do akcji wkracza także Dominik Owsiany. Ma on już na swoim koncie cztery walki na gołe pięści, w tym wygrany turniej.

Organizacja tak zapowiedziała jego debiut:

„Zakapior z Bieszczad… ten zawsze uśmiechnięty, który klepał dzielnicowych osiłków. Mieszanka wybuchowa kultowego Kickboxera oraz postaci Johnnego Cage’a z Mortal Kombat. Posmakował gołych pięści i chce jeszcze więcej. Czas sprawdzić się w elitarnym turnieju GROMDA.

Jak polski Johnny Cage poradzi sobie w brutalnym turnieju GROMDA… dowiemy się już 1 grudnia. Zapowiada się jeden z najmocniejszych turniejów walk na gołe pięści.”

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.