UFC

Kolejne skończenie na UFC Vegas 46! Jake Collier wygrywa przez duszenie zza pleców!

Druga walka wieczoru powinno zapewnić potężne bomby! W wadze ciężkiej na UFC Vegas 46 zmierzą się Jake Collier i Chase Sherman!

Jake Collier w UFC występuje od 2014 roku. „The Prototype” nigdy nie zdołał jednak ustabilizować formy w największej federacji MMA. Amerykanin zaliczył serię 4. wygranych i 5. porażek, a zwyciężał głównie przez decyzję. Kończyli go natomiast tacy zawodnicy jak Vitor Miranda, Dongi Yang, czy Tom Aspinall.

Młodszy o rok Chase Sherman powrócił do UFC po krótkiej przerwie. W latach 2016-2018 stoczył 7 walk w największej federacji MMA, jednak wygrywał wtedy tylko 2 razy – z Rashadem Coulterem i Damianem Grabowskim. Po 3. imponujących zwycięstwach przez TKO w Square Ring Promotions „The Vanilla Gorilla” znów znalazł się w UFC. Po wygranej nad Isaakiem Villanuevą w 2020 roku Amerykanin znów wrócił na ścieżkę porażek. Jednogłośnymi decyzjami przegrywał z Andreiem Arlovskim i Parkerem Porterem.

Przebieg walki

Runda 1

Collier rozpoczyna z atakiem na tułów Shermana, a za chwilę kontynuuje z podwójną kombinację. „The Vanilla Gorilla” wyprowadza niskie kopnięcie i zaraz po tym podbródkowy na korpus. Jake Collier wpada w przeciwnika i sprowadza go na matę! Padają łokcie, Chase Sherman próbuje się wydostać… ale oddaje plecy! „The Prototype” łapie za szyję, mamy ciasne duszenie zza pleców i sędzia Herb Dean kończy pojedynek!

Sprawdź!  Były mistrz UFC Rashad Evans wraca ze sportowej emerytury. Na celowniku Amerykanina znalazła się bokserska legenda

Oficjalny wynik: Jake Collier wygrywa w 1 rundzie przez poddanie!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.