UFC

Brandon Moreno komentuje porażkę byłego mistrza: „Był na szczycie, teraz pikuje w dół…”

Choć wiele osób wzięło na celownik byłego mistrza kategorii koguciej, Cody’ego Garbrandta, znalazł on jednak poplecznika w postaci mistrza dywizji muszej, Brandona Moreno.

Wiele osób ciekawych było, jak szybko odbuduje się w wadze muszej Cody Garbrandt. Po kilku porażkach z rzędu, utracie i nieudanej próbie odzyskania pasa mistrzowskiego kategorii koguciej, „No Love” postanowił zejść poziom niżej.

Niedługo przed ogłoszeniem jego debiutanckiego pojedynku przeciwko Kai Karze-France’owi, Cody chwalił mistrza dywizji, Brandona Moreno. W rozmowie z TMZ zapowiedział też, że na pewno skończyłby Meksykanina. Na to będzie musiał jeszcze zaczekać. Na UFC 269 Garbrandt padł już w 1. rundzie.

Panujący w dywizji Brandon Moreno, który już w ten weekend na UFC 270 stanie do pierwszej obrony pasa mistrzowskiego, w rozmowie z MMA Junkie współczuł „No Love”:

– To było przykre. Dajesz się ponieść temu hype’owi, bo robią te wszystkie wideo i promują Cody’ego Garbrandta i serio zaczynasz wierzysz: „Hej, to będzie bardzo ciekawy dodatek do dywizji!”

A potem dzieje się to, co się stało i zaczynasz na wszystko patrzeć trzeźwym okiem. To było ciężkie dla Cody’ego. Był już nokautowany w koguciej, miał ruszoną szczękę. Ściął trochę wagi – kto wie, jak trzymał się jego mózg? I dali mu Kai Karę-France’a, który bije bardzo mocno, a wiem to, bo już z nim walczyłem.

Cody Garbrandt swego czasu przerwał serię Dominicka Cruza, zasiadając na tronie kategorii koguciej w 2016 roku. W wieku 24 lat nie zaznał smaku porażki, jednak od tego czasu nie idzie mu tak dobrze. Przegrał aż 5 z 6 walk z rzędu.

Sprawdź!  Jon Jones nie może się doczekać UFC 270! "Jaram się, że zobaczę tę walkę!"

To szalone. To pokazuje, jak brutalny może być ten sport – kontynuował Moreno. – Kocham walczyć, ale jestem świadomy, jak ciężkie chwile mogą się trafić. To spierdolone. Okropne. Był na szczycie, teraz pikuje w dół… Ale nie mam zamiaru kopać leżącego.

Oglądaj UFC 270 za darmo!

UFC 270 już w ten weekend! Z tej okazji legalny bukmacher STS organizuje promocję dla nowych użytkowników!

Podczas rejestracji na stronie STS w rubryce „kod promocyjny” wystarczy wpisać kod: UFC270. Dzięki temu otrzymujecie darmowe 33 zł na start, które możecie wykorzystać na dowolny zakład!

Przypominamy, że wszystkie gale UFC możecie za darmo oglądać w STS TV na żywo!

Ponadto otwierając konto dostajecie pierwszy zakład z konta głównego bez ryzyka do 230 zł! Co to oznacza? Wygrałeś? Wypłacasz pieniądze! Kupon okazał się przegrany? Otrzymasz zwrot na konto! Chcesz skorzystać z promocji? Kliknij tutaj.

> OGLĄDAJ UFC 270 ZA DARMO <

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie STS-TV.png

STS posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Hazard może uzależniać. Gra u nielegalnych firm grozi konsekwencjami prawnymi. +18

Sprawdź!  Dana White zmienia zdanie w sprawie Jona Jonesa?! "Nie byłbym taki pewny..."

Źródło: MMA Junkie

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.