FAME MMA

Karta walk FAME Friday Arena 2 już znana! Federacja odkrywa karty przed kolejną galą

W miniony weekend odbyła się gala FAME 19, a już dziś poznaliśmy pełną kartę FAME Friday Arena 2!

Fame MMA ruszyło z całkowicie nowym projektem, który natychmiast zyskał poparcie kibiców. FAME Friday Arena to cykl gal, które, jak sama nazwa wskazuje, odbywają się w piątki. Pierwsza okazała się ogromnym sukcesem, gdyż bardzo szybko ogłoszono sold out.

Na tamtym wydarzeniu doszło między innymi do pojedynków Michała Pasternaka i Pawła Tyburskiego, czy Alberto z „Kubańczykiem”. Dwóch z tych fighterów pojawiło się też w klatce w miniony weekend na FAME 19. Mało kto wówczas spodziewał się, że największa freakowa federacja w Europie tak szybko odkryje karty przed kolejnym eventem!

Już dawno jeden z prezesów FAME Krzysztof Rozpara w rozmowie z Fansportu.pl zdradził, że wydarzenie odbędzie się 29 września w Szczecinie. Dziś z kolei ogłoszono pełną kartę walk FAME Friday Arena 2! W sobotę dowiedzieliśmy się, że dojdzie do wyczekiwanego starcia streamerów Xayoo vs Rafonix. Sprawdźcie, kto jeszcze znalazł się w rozpisce!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.