GROMDA

Scarface zawalczy z najmocniejszymi zawodnikami GROMDY!? „Teraz jestem świadomy, że…”

Kolejne edycja GROMDY zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji jedna z największych gwiazd federacji udzieliła obszernego wywiadu.

GROMDA 14 odbędzie się już 9 września w Pionkach. Na kibiców czeka kolejny ośmioosobowy turniej oraz brutalne superfighty. Do ringu powraca m.in. weteran i ulubieniec kibiców Łukasz Parobiec, gwiazda KOTS Simon „The Savage” Henriksen, czy Sebastian Skiermański, czyli „Scarface”.

Galę GROMDA 14 obejrzeć możecie wyłącznie w transmisji PPV.

Skiermański efektownie wszedł do walk na gołe pięści, nokautując w pierwszej rundzie Miłosza „Wąsu” Wąsika, a następnie zmierzył się z Rafałem Łazarkiem. Brutalnie rozbił popularnego „Łazara” i odniósł kolejne zwycięstwo, kończąc rywala w trzeciej odsłonie.

Przed „Scarfacem” kolejne pojedynki i nie ukrywa, że w przyszłości być może będzie mierzył się z najlepszymi, czyli z takimi przeciwnikami jak Mateusz Kubiszyn czy Bartłomiej Domalik. W wywiadzie dla fansportu.pl poruszył temat tych przeciwników. Powrócił również do swoich poprzednich walk i zapowiedział kolejne emocjonujące starcia w GROMDZIE:

– Teraz jestem świadomy, że prawdopodobieństwo jest coraz większe, że do takich pojedynków dojdzie. Jeżeli dojdzie, będę wiedział, że mam walkę z nimi, to będę jeszcze ciężej trenował, chociaż nie wiem, czy się da. Wiem, że jeszcze nie pokazałem wszystkiego.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.