KSW

Kaczmarczyk typuje walkę Szpilka vs Wrzosek: „Nie podoba mi się, jak wszyscy…”

Patryk Kaczmarczyk odniósł się do pojedynku Wrzosek vs Szpilka. Zawodnik KSW wytypował wynik co-main eventu gali KSW 94.

Patryk Kaczmarczyk wystąpi na gali XTB KSW 94 w Ergo Arenie. Radomianin stanie do rewanżowego pojedynku z Robertem Ruchałą. Stawką tego starcia będzie tymczasowy pas KSW w dywizji piórkowej.

Podczas gali KSW 94 odbędzie się hitowy pojedynek Arkadiusz Wrzosek vs Artur Szpilka. Artur Mazur dziennikarz prowadzący program „Klatka po Klatce” zapytał o to zestawienie Kaczmarczyka.

Patryk Kaczmarczyk otwarcie przyznał, że nie zgadza się z opiniami osób, które przekreślają Artura Szpilkę.

– Ciężko jest wskazać jednoznacznie w tej walce. Na pewno nie przychylę się do wszystkich tych opinii, które spisują na straty Artura Szpilkę. To jest naprawdę bardzo, bardzo mocny gość jeśli chodzi o stójkę.

Zdaniem Kaczmarczyka będzie to wyrównana walka i o jej wyniku może zadecydować pojedynczy cios.

– Uważam, że w tej walce może zadecydować jedno uderzenie. Domyślam się jakie mocne uderzenie ma Artur w lewej ręce. Ja delikatnie pójdę w stronę Artura Szpilki, mimo że bardzo lubię Arka Wrzoska i życzę mu jak najlepiej, życzę mu pięknej kariery. Bardzo mi się nie podoba to, jak wszyscy skreślają Artura i wydaje mi się, że ten nowy, odmieniony Artur może coś jeszcze namieszać w MMA.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.