UFC

Justin Gaethje przewiduje: „Jeśli Dustin Poirier wygra na UFC 269, odejdzie na emeryturę.”

Justin Gaethje to faworyt fanów ze względu na swój styl walki. Amerykanin jest jednym z głównych pretendentów do pasa mistrzowskiego po pojedynku Charles Oliveira vs. Dustin Poirier. „The Highlight” domyśla się, co się stanie w przypadku wygranej „The Diamonda”.

Justin Gaethje był już mistrzem tymczasowym, stoczył nawet walkę unifikującą tytuł z Khabibem Nurmagomedovem. Po porażce „The Highlight” nie występował przez ponad rok, a nowym championem został Charles Oliveira. Amerykanin tymczasem powrócił ostatnio na UFC 268, gdzie po 3 rundowej wojnie pokonał jednogłośną decyzją sędziów Michaela Chandlera. I choć nie każdy się z tym zgadza, Justin Gaethje twierdzi, że jest jedynym pretendentem.

Na UFC 269 dojdzie do walki Charles Oliveira vs. Dustin Poirier. „The Highlight” mierzył się z tym ostatnim w 2018 roku, przegrywając po TKO. W rozmowie z MMA Fighting Justin Gaethje przypomniał co się działo tamtego wieczoru. Amerykanin podkreślił, że pomimo porażki to on wyszedł do fanów, a „The Diamond” siedział cierpiąc w pokoju:

Po mojej walce z Dustinem Poirierem wyszedłem na zewnątrz i zrobiłem ze sto, albo i dwieście zdjęć. Czułem się świetnie. Nie boję się przeżyć ponownie ani jednej z tych emocji. Wiem też, że jeśli Dustin Poirier musiałby się ze mną spotkać ponownie, przypomni sobie tamten wieczór i będzie go non stop analizował. Nie wyszedł wtedy z pokoju. Prawdopodobnie odczuwał wówczas największy ból w swoim pier*olonym życiu i wie, że jeśli nie trafiłby mnie w pierwszej odsłonie, to znów musiałby przez to wszystko przejść.

Justin Gaethje przyznał, że nie jest przekonany do tego, czy „The Diamond” będzie chciał rewanżu za walkę sprzed 3 lat. Amerykanin uważa wręcz, że… Dustin Poirier odejdzie na emeryturę!

Sprawdź!  Tony Ferguson grozi Chimaevowi! "Siadaj, zanim zrobię z ciebie moją dzi*kę."

Jeśli pokona Charlesa Oliveirę, nie wydaje mi się, by chciał ze mną walczyć. Myślę, że po prostu odejdzie na dobre. Mam nadzieję, że wygra Oliveira, bo wtedy będę mógł się z nim zmierzyć w marcu, kwietniu, albo w maju. Jak wygra Dustin Poirier, cóż, będę musiał go zwabić, żeby znów wpier*olił się do klatki… Tym razem spotkałby się z bardziej wyrafinowanym psychopatą.

Do walki Oliveira vs. Poirier dojdzie w grudniu na UFC 269. Justin Gaethje zdążył już powiedzieć w jednym z wywiadów, że nie uznaje Brazylijczyka za numer 1 w dywizji.

UFC obejrzysz w STS TV za darmo! Wystarczy otworzyć konto – tutajSTS ma prawa do transmitowania wszystkich gal UFC numerowanych i nie tylko do końca 2023 roku!

OTWÓRZ KONTO -> OGLĄDAJ GALE UFC ONLINE!

Jan Błachowicz w ostrych słowach odpowiada Corey'owi Andersonowi! "Może za mocno go uderzyłem..."

Źródło: MMA Fighting

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.