UFC

Justin Gaethje przewiduje: „Jeśli Dustin Poirier wygra na UFC 269, odejdzie na emeryturę.”

Justin Gaethje to faworyt fanów ze względu na swój styl walki. Amerykanin jest jednym z głównych pretendentów do pasa mistrzowskiego po pojedynku Charles Oliveira vs. Dustin Poirier. „The Highlight” domyśla się, co się stanie w przypadku wygranej „The Diamonda”.

Justin Gaethje był już mistrzem tymczasowym, stoczył nawet walkę unifikującą tytuł z Khabibem Nurmagomedovem. Po porażce „The Highlight” nie występował przez ponad rok, a nowym championem został Charles Oliveira. Amerykanin tymczasem powrócił ostatnio na UFC 268, gdzie po 3 rundowej wojnie pokonał jednogłośną decyzją sędziów Michaela Chandlera. I choć nie każdy się z tym zgadza, Justin Gaethje twierdzi, że jest jedynym pretendentem.

Na UFC 269 dojdzie do walki Charles Oliveira vs. Dustin Poirier. „The Highlight” mierzył się z tym ostatnim w 2018 roku, przegrywając po TKO. W rozmowie z MMA Fighting Justin Gaethje przypomniał co się działo tamtego wieczoru. Amerykanin podkreślił, że pomimo porażki to on wyszedł do fanów, a „The Diamond” siedział cierpiąc w pokoju:

Po mojej walce z Dustinem Poirierem wyszedłem na zewnątrz i zrobiłem ze sto, albo i dwieście zdjęć. Czułem się świetnie. Nie boję się przeżyć ponownie ani jednej z tych emocji. Wiem też, że jeśli Dustin Poirier musiałby się ze mną spotkać ponownie, przypomni sobie tamten wieczór i będzie go non stop analizował. Nie wyszedł wtedy z pokoju. Prawdopodobnie odczuwał wówczas największy ból w swoim pier*olonym życiu i wie, że jeśli nie trafiłby mnie w pierwszej odsłonie, to znów musiałby przez to wszystko przejść.

Justin Gaethje przyznał, że nie jest przekonany do tego, czy „The Diamond” będzie chciał rewanżu za walkę sprzed 3 lat. Amerykanin uważa wręcz, że… Dustin Poirier odejdzie na emeryturę!

Sprawdź!  Joanna Jędrzejczyk o żalu do rodzimych mediów. "Byłam pierwsza!"

Jeśli pokona Charlesa Oliveirę, nie wydaje mi się, by chciał ze mną walczyć. Myślę, że po prostu odejdzie na dobre. Mam nadzieję, że wygra Oliveira, bo wtedy będę mógł się z nim zmierzyć w marcu, kwietniu, albo w maju. Jak wygra Dustin Poirier, cóż, będę musiał go zwabić, żeby znów wpier*olił się do klatki… Tym razem spotkałby się z bardziej wyrafinowanym psychopatą.

Do walki Oliveira vs. Poirier dojdzie w grudniu na UFC 269. Justin Gaethje zdążył już powiedzieć w jednym z wywiadów, że nie uznaje Brazylijczyka za numer 1 w dywizji.

UFC obejrzysz w STS TV za darmo! Wystarczy otworzyć konto – tutajSTS ma prawa do transmitowania wszystkich gal UFC numerowanych i nie tylko do końca 2023 roku!

OTWÓRZ KONTO -> OGLĄDAJ GALE UFC ONLINE!

Jan Błachowicz w ostrych słowach odpowiada Corey'owi Andersonowi! "Może za mocno go uderzyłem..."

Źródło: MMA Fighting

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.