UFC

Dana White odpowiada na sugestię rewanżu McGregor vs. Holloway: „Rozmowa o walce z Conorem to głupota.”

Dana White spotkał się z dziennikarzami po gali UFC Vegas 42. Prezydent federacji wypowiedział się między innymi o sytuacji Maxa Hollowaya i jego kolejnej walce!

Max Holloway po raz kolejny udowodnił swoim występem na UFC Vegas 42, że jest w czołówce zawodników nie tylko w kategorii piórkowej, lecz także bez podziału na kategorie wagowe. „Blessed” pokonał jednogłośną decyzją sędziów Yaira Rodrigueza, który po walce nie był w stanie poruszać się o własnych siłach.

Zwycięzca z kolei w wywiadzie po pojedynku powiedział, że sam nie wie, co go czeka. W tygodniu poprzedzającym galę UFC Vegas 42, Max Holloway wspominał mediom, że zawsze jest na krótkiej liście przeciwników dla Conora McGregora. Prezydent federacji, Dana White, ma inne plany dla byłego mistrza kategorii piórkowej:

Walki z Volkanovskim kończyły się bardzo bliskimi decyzjami. A Max się pojawia i daje taki występ, jak dziś… To po prostu gość, którego Volkanovski musi się pozbyć z drogi. Muszą się zmierzyć jeszcze raz.

Max Holloway w wywiadzie z Michaelem Bispingiem zaznaczył, że nie chce rzucać nazwiskami. Hawajczyk sam kusi oponentów do wyzwania go do walki. Dana White znany jest z tego, iż nie ogłasza nowych pojedynków zaraz po zakończeniu gali. Prezydent UFC stwierdził jednak jasno, że Holloway nie ma co liczyć na razie na rewanż z Conorem McGregorem. Powód jest dość prosty:

Sprawdź!  UFC 264: Poirier vs. McGregor 3 już za moment! Zobacz porównanie statystyczne bohaterów main eventu!

Nie wiem, co teraz będzie z Maxem. Trylogia z Alexandrem Volkanovskim ma sens. Conor, on nawet – Conor ciągle dochodzi do siebie. Sama rozmowa o walce z Conorem to głupota.

Conor McGregor i Max Holloway spotkali się w oktagonie w 2014 roku. Irlandczyk doznał w trakcie walki paskudnej kontuzji, która wyłączyła go z akcji na ponad rok. „Blessed” z kolei od tamtego pojedynku wygrał 13 kolejnych zostając między innymi mistrzem kategorii piórkowej.

Conor McGregor na UFC 264 doznał paskudnego złamania tuż pod koniec 1 rundy, przez co przegrał z Dustinem Poirierem. „Notorious” dochodzi powoli do siebie i ostatnio prezentował filmik z powrotu na salę treningową.

UFC obejrzysz w STS TV za darmo! Wystarczy otworzyć konto – tutajSTS ma prawa do transmitowania wszystkich gal UFC numerowanych i nie tylko do końca 2023 roku!

OTWÓRZ KONTO -> OGLĄDAJ GALE UFC ONLINE!

Jan Błachowicz w ostrych słowach odpowiada Corey'owi Andersonowi! "Może za mocno go uderzyłem..."

Źródło: UFC YouTube

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.