FAME MMA

(VIDEO) Krzysztof Radzikowski podczas konferencji sprowadził na ziemię Jacka Murańskiego: „Arka matki się czepiasz? Gdyby chodziło o moją matkę, to…”

Za nami ostatnia konferencja przed sobotnią galą FAME 12. Na tydzień przed wydarzeniem doszło do ważnej zmiany jednego z zestawień.

Niestety nie zobaczymy rewanżu Arkadiusz Tańcula vs Mateusz Murański. Drugi z zawodników doznał poważnej kontuzji i nie może zawalczyć na gali. Organizacja zadbał jednak o odpowiednie zastępstwo i zamiast Mateusza do walki z Tańculą wyjdzie jego ojciec Jacek.

Starcie przyciągnie ogromną liczbę kibiców, gdyż to właśnie Jacek, a nie jego syn ma konflikt z Arkadiuszem Tańculą. Na konferencji padło wiele mocnych słów i doszło do ostrej wymiany zdań. Jak już wiemy, zawodnicy będą walczyć na zasadach MMA z łokciami, w małych rękawicach i specjalnej klatce 3 metry na 3 metry.

Galę FAME MMA obstawisz jedynie u oficjalnego sponsora organizacji i legalnego bukmachera firmy BetClic. Wystarczy zarejestrować się tutaj – na start otrzymasz zakład bez ryzyka do 550 zł!

Otwórz konto -> tutaj

We wczorajszej konferencji udział wziął również Krzysztof Radzikowski, który zmierzy się z Piotrem „Bestią” Piechowiakiem. Były strongman zwrócił się do Jacka Murańskiego, który jest gotowy poruszyć każdy temat, byle tylko sprowokować swojego rywala.

Sprawdź!  "Don Kasjo" pozwany przez FAME łącznie na blisko 2 miliony! "Dostałem dwa pozwy. Byłem przygotowany. Śmiałem się tylko, że...

Radzikowski zaapelował do Jacka, żeby ten w swoim trash talku nie przekraczał granicy, jaką jest atakowanie rodziny przeciwnika.

– Powiem Ci tak, odnośnie tych sterydów, które zarzucasz Arkowi. Sama strzykawka nie wystarczy. Dieta w sportach sylwetkowych to jest podstawa. A po drugie, tak ode mnie. Przestańcie czepiać się rodzin, bo rodzina to jest rzecz święta!

Były strongman przyznał, że widział konfrontację Murańskiego z Najmanem, podczas której Jacek kilkukrotnie stwierdził, że „El Testosteron” wychowuje nie swoje dziecko.

Przestańcie, bo oglądałem ostatnio Twój wywiad z Marcinem Najmanem i to było strasznie słabe. Co czuje teraz ta jego córka? Arka matki się czepiasz? Gdyby chodziło o moją matkę, to Nikola z chłopakami nie dałby rady mnie zatrzymać – przyznał Radzikowski.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Norman Parke zawalczy z Piotrem Szeligą w klatce rzymskiej! Szalone zasady pojedynku na FAME 14!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.