UFC

Ostra reakcja Khabiba na słowa Justina Gaethje! „Zamknij się i przyznaj…”

Khabib Nurmagomedov choć pozostaje na emeryturze wciąż aktywnie uczestniczy w życiu tak MMA, jak i samego UFC. „The Eagle” ostro zareagował na ostatnie słowa byłego rywala o swoim podopiecznym, Islamie Makhachevie.

Khabib Nurmagomedov opuścił scenę MMA jako niepokonany, niekwestionowany mistrz UFC w kategorii lekkiej. „Dagestański Orzeł” swój ostatni pojedynek stoczył w październiku ubiegłego roku, kiedy to uśpił duszeniem trójkątnym Justina Gaethje.

„The Highlight” dał ostatnio na UFC 268 prawdopodobnie walkę roku do spółki z Michaelem Chandlerem, pokonując „Irona” jednogłośną decyzją. Już po walce Amerykanin orzekł, że jest jedynym pretendentem. Kilka dni później w rozmowie z MMA Junkie dorzucił trzy grosze na temat podopiecznego Khabiba, Islama Makhacheva, jako innego pretendenta do starcia o pas:

– Mówiąc „bez urazy” do niego musisz zrozumieć, jak obraźliwy byłbyś twierdząc, że on jakkolwiek zasłużył sobie na tę walkę. Walczył z numerem 14, teraz nagle wskakuje na 5 pozycję w rankingu po wygranej z zastępstwem na ostatnią chwilę w postaci Dana Hookera. Nie ma takiego wszechświata, w którym zasłużył sobie na walkę o pas. Nie ma szans na wytłumaczenie tego.

Makhachev na UFC 267 tydzień przed walką Gaethje-Chandler również odniósł wygraną. Dagestańczyk już w pierwszej rundzie przez poddania Kimurą zwyciężył ze wspomnianym Danem Hookerem.

Sprawdź!  Leon Edwards jednak chce walki z Jorge Masvidalem?! "Nie boję się go. Przez trzy lata prosiłem o walkę z tym gościem."

Na UFC 269 dojdzie do wyczekiwanego pojedynku Charles Oliveira vs. Dustin Poirier o tytuł mistrzowski w kategorii lekkiej. Khabib Nurmagomedov szybko zareagował na słowa Justina Gaethje twierdząc, że to jego podopieczny jest pierwszy w kolejce do wygranego grudniowej walki.

Źródło: Instagram
fot. Instagram

W ostatnich 8 walkach skończono cię 3 razy, Justin. Miałeś swoją szansę na zostanie mistrzem, ale poszedłeś spać. Islam ma serię 9 kolejnych wygranych, 3 walki w 2021 roku i wszystkie skończył przed czasem. Zamknij się i przyznaj, że to Islam zasługuje na walkę o pas, nie ty.

UFC obejrzysz w STS TV za darmo! Wystarczy otworzyć konto – tutajSTS ma prawa do transmitowania wszystkich gal UFC numerowanych i nie tylko do końca 2023 roku!

OTWÓRZ KONTO -> OGLĄDAJ GALE UFC ONLINE!

Jan Błachowicz w ostrych słowach odpowiada Corey'owi Andersonowi! "Może za mocno go uderzyłem..."

Źródło: MMA Junkie

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.