KSW

Juras prezentuje formę przed walką z Pudzianowskim: „Masa została, szybkość wróciła” [WIDEO]

Już 5 czerwca na gali KSW 61 o klatki powróci Łukasz Jurkowski, żeby w kategorii ciężkiej zmierzyć się z Mariuszem Pudzianowskim.

Juras ostatni raz walczył na KSW 49 w 2019 roku. Od tego czasu nie widzieliśmy go w akcji, a zawodnik skupił się na karierze dziennikarskiej. Mając możliwość walki z Pudzianowskim, postanowił wrócić do MMA. Kibice liczyli na pojedynek z Szymonem Kołeckim, a wiadomość o walce z byłym strongmanem mocno zaskoczyła.

Zarówno Juras, jaki i Pudzian zapewniają, że dostarczą kibicom odpowiednich emocji, a w klatce zobaczymy krwawe starcie. Jurkowski, który będzie debiutował w wadze ciężkiej, jest dużym underdogiem. Bukmacherzy i kibice skazują go na porażkę.

Sam zawodnik zapowiedział jednak, że skończy ten pojedynek przed czasem – Ja nie wychodzę do klatki przegrać pojedynku z Mariuszem. Ja biorę ten pojedynek, wierząc, że ja go wygram. Ba! Ja go wygram przed czasem, w pierwszej rundzie – zapewnił.

Poniżej można znaleźć nagranie Jurkowskiego z treningu. Jak sam przyznaje – Tydzień do walki. Masa została, szybkość wróciła.

—> Wykup swój dostęp do KSW 61 teraz <—

Sprawdź!  (VIDEO) Mocna zapowiedź main eventu KSW 77! "Mamed ma żonę, synów i może już do nich nie wrócić. Ja mogę do domu nie wrócić"

Eksperci nie dają praktycznie żadnych szans Łukaszowi Jurkowskiemu co jest dość zaskakujące. Według nas kursy nie odzwierciadlają sytuacji w 100% procentach i w tym boju „Juras” wcale nie pozostaje bez szans i warto pokusić się na to aby postawić na niego.

Kursy:

Zwycięstwo Mariusz Pudzianowskiego – 1.50

Zwycięstwo Łukasza Jurkowskiego – 2.60

DARMOWY ZAKŁAD ZA 29 ZŁ I ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ

Całą galę możesz obstawić u bukmachera STS. Przy okazji KSW 61 możesz wykorzystać bonus w postaci darmowego zakładu za 29 złotych oraz zakładu bez ryzyka do 200 złotych.

Aby odebrać bonusy zrejestruj się – TUTAJ

Źródło: Facebook

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.