PRIME SHOW MMA

Znamy rywala Normana Parke! Wiemy, z kim zawalczy na Prime Show MMA! „O tej walce mówiło się od wielu miesięcy”

Norman Parke powraca do klatki i już w lipcu stoczy pojedynek w swojej ulubionej formule. Tym razem zadebiutuje w kolejnej freakowej federacji Prime Show MMA.

Irlandczyk po odejściu z KSW rozpoczął swoją przygodę z freakami od walk bokserskich. Dopiero na FAME 13 powrócił do MMA, jednak jego walka z „Popkiem” zakończyła się w kilkadziesiąt sekund z powodu kontuzji rywala. W ostatnim starciu zadebiutował w klatce rzymskiej i przed czasem rozprawił się z Piotrem Szeligą.

Jak sam wielokrotnie zaznaczał, kolejne pojedynku chce toczyć w formule, którą trenuje całe życie, czyli w MMA. Już 9 lipca zawalczy w main evencie drugiej edycji Prime Show MMA, która odbędzie się w Gdyni.

Znamy rywala Normana Parke

Jak się okazuje, tym razem nie będzie to starcie freakowe, a sportowy pojedynek z rywalem, który również walczył dla KSW. „Stormin” został bowiem zestawiony z Grzegorzem „Szulim” Szulakowskim”.

Zawodnicy w ostatnim czasie prowadzili za pośrednictwem social mediów wymianę zdań i można było się spodziewać, że dojdzie pomiędzy nimi do pojedynku.

„Szuliego” ostatni raz widzieliśmy w akcji na gali KSW 52. Zmierzył się wtedy z Shamilem Musaevem i poniósł porażkę w pierwszej odsłonie. Wcześniej kolejne dwa starcia z czołowymi zawodnikami wagi lekkiej Mateuszem Gamrotem i Marianem Ziółkowskim.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  Paweł Jóźwiak o walce "Don Kasjo" vs Szpilka: "To będzie prawdziwy hit! Chcemy zrobić tę walkę w..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.