KSW

Jóźwiak zadrwił z walki Adamek vs Khalidov! „Strach pomyśleć co by było, jakby…”

Paweł Jóźwiak już kilka miesięcy temu mówił, że kompletnie nie interesuje go walka Mameda Khalidova z Tomaszem Adamkiem. W ostatnim wywiadzie freak fighter z dużą dozą ironii wypowiedział się o tym starciu.

Pojedynek legend polskiego boksu i MMA w ubiegły weekend zakończył galę KSW Epic. Mamed Khalidov miał być zdeklasowany przez Adamka w szermierce na pięści, ale zaskoczył wszystkich debiutując w nowej formule. Po 3. rundach prowadziłby na kartach punktowych, gdyby liczyć odjętego punktu za obalenie. Ostatecznie jednak nie był w stanie kontynuować walki z powodu kontuzji, a „Góral” odniósł zwycięstwo przez TKO.

Paweł Jóźwiak drwi z walki legend

W dzień gali KSW Epic miało miejsce też inne wydarzenie w sportowym świecie MMA. Paweł Jóźwiak został odsunięty z funkcji prezesa Fight Exclusive Night i w pełni skupi się teraz na karierze freakowej. Zawodnik Clout MMA udzielił wywiadu MMA – Bądź na bieżąco, gdzie ponownie uderzył w KSW.

Były prezes FEN wypowiadając się o, jego zdaniem, rzekomym rekordzie PPV, nie omieszkał zadrwić z walki wieczoru. Prowadzący wywiad Hubert Mściwujewski odpowiedział, że osobiście starcie legend mu się podobało.

Sprawdź!  Kołecki jednak wróci do MMA!? Zabrał głos w sprawie kolejnej walki!

– Naprawdę? – zdziwił się Jóźwiak. Chwilę później w iście freakowym stylu wbił szpilkę w main event i jego bohaterów, choć ironicznie stwierdził, że nie można tak tego nazwać. – Ja nikomu nie wbijam szpilki! Była zaje…sta walka. Dawno nie widziałem tak emocjonującej walki bokserskiej.

Mamed, zmieniający pozycję, chowający się z tą złamaną ręką. Mega walka bokserska! Tomasz Adamek, szybki niczym tygrys, ganiał go po tej klatce. Strach pomyśleć co by było, jakby tam były narożniki! Mamed by tam nie uciekł. Tak miał na to szanse, bo klatka i tak dalej…

Paweł Jóźwiak odniósł się też do obalenia, które Mamed odruchowo wykonał w 2. rundzie. Były prezes FEN, podobnie, jak wszyscy, porównał to do słynnego sprowadzenia „Don Kasjo” przez Najmana.

Jeszcze wiesz, elementy obalenia. Ja myślałem, że to tylko Marcin Najman obala w boksie. Ale widzę, że każdemu może się zdarzyć… Skoro tak doświadczony zawodnik, jak Mamed Khalidov obala w boksie, to co się dziwić Najmanowi? Ja się dziwię, że dostał punkt karny. Obalić w boksie, to nic nienormalnego…

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.