FAME MMA

Jóźwiak po walce z Boxdelem: „W pierwszej rundzie złamał mi nos. Cofam słowa wobec sędziego Jarosza”

Paweł Jóźwiak na chłodno zabrał głos w sprawie swojego występu na freakowej gali FAME 17, podczas której zawalczył w klatce rzymskiej.

„Prezes FEN” ma za sobą drugi pojedynek w życiu. W debiucie zmierzył się z Marcinem Najmanem, którego pokonał w niecałe 20 sekund. Następnie w ostrych słowach rzucił wyzwanie włodarzowi federacji FAME „Boxdelowi”.

Jóźwiak po przegranej na FAME 17

Pomiędzy zawodnikami było bardzo dużo złej krwi, a w klatce rzymskiej mogli w końcu wyjaśnić trwający od dawna konflikt. Przez dwie odsłony lepiej radził sobie „Boxdel”, który męczył swojego rywala pod siatką i rozbijał go mocnymi ciosami.

W ostatniej rozmowie z FightSportPL „Prezes FEN” zdradził, że już w pierwszej rundzie rywal złamał mu nos:

– W pierwszej rundzie podczas ciosów w parterze Michał złamał mi nos. Mam złamany nos w dwóch miejscach, na szczęście bez przemieszczenia.

Niespodziewanie przed rozpoczęciem trzeciej odsłony doszło do sporego zamieszania. Arbiter Piotr Jarosz przerwał walkę, twierdząc, że Jóźwiak nie chce kontynuować starcia. Zawodnik był wściekły i wywiadach twierdził, że został oszukany. Oświadczył również, że Jarosz nigdy więcej nie będzie sędziował w organizacji FEN. Teraz wycofał się ze swoich słów:

Sprawdź!  "Don Kasjo" atakuje "Nitro"! Mocne słowa o zawodniku FAME: "Zwykła ku**a. Jest tylko mocny za swoim monitorem"

– Na gorąco udzielając wywiadów, to ja nawet nie pamiętałem rozmowy z sędzią. Nie byłem na tyle cwany, żeby wymyślić sobie scenariusz: „Dobra, nie mam siły, poddam walkę, a za chwilę będę udawał, że chcę walczyć”. Cofam wobec sędziego słowa, że nigdy nie będzie sędziował na FEN i tak dalej.

Miał prawo tak to odczytać. Byłem na bardzo dużym kryzysie tlenowym. Przyczyniło się do tego złamanie nosa, ciężko oddychałem ze złamanym nosem. Wiadomo, z ochraniaczem ściemniałem, bo chciałem wyrwać jeszcze trochę sekund.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.