Clout MMA

Murański mógł dołączyć do Clout MMA? Zarzuca federacji kłamstwo!

Jacek Murański zarzuca federacji Clout MMA kłamstwo. Twierdzi, że dostał propozycję walki, ale ją odrzucił i zdecydował się dołączyć do Prime Show MMA.

Już w tę sobotę „Muran” powróci do klatki, żeby zmierzyć się z Pawłem Jóźwiakiem. Do niedawna był zawodnikiem High League i miał wziąć udział w turnieju, jednak federacja zawiesiła działalność, w związku z czym musiał znaleźć nowego pracodawcę.

W miejsce High League bardzo szybko powstało Clout MMA, którego współwłaścicielką jest Lexy Chaplin. Już w pierwszym wywiadzie po ogłoszeniu nowego projektu stwierdziła, że Jacek Murański nie jest brany pod uwagę i federacja nie jest nim zainteresowana.

Teraz w ostatniej rozmowie dla fansportu.pl „Muran” stwierdził, że jest to kłamstwo i miał rozmawiać z Clout MMA, jednak ostatecznie wybrał Prime Show MMA. Zdradził też, że dostał bardzo atrakcyjną ofertę od MMA-VIP, ale nie zamierza bić się dla tej organizacji.

– Pewnie, że rozmowy były. To, że Clout MMA do mnie nie dzwonił, to jest taka sama prawda, jak to, że Jóźwiak nie wiedział, że „Szalony Reporter” po śmierci mojego dziecka zrobił sobie szczękę „Je*ać Murana”. Dzwonili do mnie, oczywiście. Ale dogadałem się z Prime. Byłem też na łączach z federacją powiązaną z Najmanem, gdzie dużo większe pieniądze w gotówce proponowano.

Kursy bukmacherskie na walkę Jóźwiak vs Murański

Wszystkie walki Prime Show MMA 5 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Sprawdź!  Jacek Murański komentuje porażkę Najmana! Chce z nim walczyć na brutalnych zasadach: "Oszustwo! Haniebne oszustwo!"

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.