PRIME SHOW MMA

Wielki Bu stoczy dwa pojedynki? Jest gotowy zastąpić Adama Soroko!

W ostatniej chwili dojdzie do zmiany na karcie walk? Podczas oficjalnej ceremonii ważenia nie pojawił się Adam Soroko, który już raz nie wyszedł do klatki.

Freak fighter miał zadebiutować na pierwszej edycji Prime i zmierzyć się ze „Stiflerem”. Dopiero w trakcie gali okazało się, że opuścił hotel, wyjechał z miasta i nikogo o tym nie poinformował. Mimo to dostał kolejną szansę, którą postanowił wykorzystać.

Stoczył dla federacji trzy walki i dzisiaj ma wrócić do akcji, aby zmierzyć się z Kasjuszem Życińskim na zasadach K-1. Pojawiło się jednak sporo wątpliwości, gdyż nie wziął udziału w media treningu i ceremonii ważenia. Kibice obawiają się, że dojdzie do powtórki z pierwszej gali.

Sam „Don Kasjo” przyznał, że liczy na to, iż zawodnik ostatecznie pojawi się na wydarzeniu. Gdyby jednak było inaczej, gotowość do walki zgłosił „Wielki Bu”, który po swoim starciu chce ponownie wyjść do klatki.

Najpierw więc stoczy pojedynek 1vs2 i zmierzy się z dwoma ochroniarzami jednocześnie, a następnie zastąpi Soroko, jeśli ten po raz kolejny się wycofa. Już podczas ceremonii stanął z Kasjuszem twarzą w twarz, a następnie na swoich social mediach dodał – Jak Soroko wydygał, to jutro robię 2 walki, czyli 3 przeciwników.

Galę Prime 7 wyjątkowo obejrzycie za darmo w Fortunie. Dodatkowo każdy nowy użytkownik dostaje 20 PLN i trzy zakłady bez ryzyka do 100 złotych! Wystarczy założyć konto – TUTAJ

Sprawdź!  Typy, kursy i zakłady bukmacherskie na PRIME 3. Co obstawiać? Gdzie i kiedy oglądać Prime MMA 3 PPV?

Zarejestruj się i odbierz dostęp do gali Prime 7

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.