MMA

Jotko złapany na dopingu! Nie zawalczy w turnieju o milion dolarów!

Krzysztof Jotko nie przeszedł testów dopingowych, co oznacza, że nie wystąpi już w tegorocznym sezonie PFL. Polak został wykluczony z turnieju o milion dolarów!

W październiku 2022 roku, po ponad dziewięciu latach, Jotko rozstał się z UFC. W amerykańskiej organizacji zanotował bilans 11 zwycięstw i sześciu porażek. Ostatnią walkę stoczył w 1 października. Już w końcówce pierwszej rundy, poddał go wtedy Brendan Allen.

Jotko złapany na dopingu!

Jotko rozmawiał z kilkoma organizacjami. Ostatecznie, na początku bieżącego roku, ogłoszono, że Polak związał się z organizacją PFL i wystąpi w prestiżowym turnieju o milion dolarów. Niestety debiut Jotki nie potoczył się tak, jakby chciał tego zawodnik i jego kibice. Po niejednogłośnej decyzji przegrał z Willem Fleury.

To był jednak dopiero początek złych wiadomości dla polskiego zawodnika. Kolejny pojedynek miał stoczyć 8 czerwca, z Ty Floresem. Do starcia ostatecznie nie dojdzie. Polak bowiem nie przeszedł testów antydopingowych i został wykluczony z turnieju!

Nie podano, jakie substancje wykryto w organizmie Jotki. Poza nim, testów nie przeszło jeszcze trzech zawodników, w tym były rywal Jana BłachowiczaThiago Santos oraz Bruno Cappelozza i Rizvan Kuniev. Wszyscy czterej zostali wykluczeni z całego sezonu PFL.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.