KSW

XTB KSW Colosseum 2. Zapowiedź walki Szpilka vs Pudzianowski! „Oczywiście, że się obawiam. Był najsilniejszym człowiekiem świata”

Do sieci trafiła zapowiedź pojedynku Mariusza Pudzianowskiego z Arturem Szpilką, do którego dojdzie podczas hitowego wydarzenia XTB KSW Colosseum 2.

Już niecały miesiąc dzieli nas od największego wydarzenia w polskim MMA w ostatnich latach. KSW powraca na Stadion Narodowy, gdzie odbędzie się 11 emocjonujących pojedynków, w tym kilka walk o pas, trylogia Mamed Khalidov vs Scott Askham i właśnie starcie byłego pięściarza z byłym strongmanem.

Zapowiedź walki Szpilka vs Pudzianowski

Na samym wstępnie głos zabrał szef federacji, który przyznał, że tak naprawdę nie wiadomo, co może wydarzyć się w tym pojedynku. Część kibiców jest przekonana, że Pudzianowski łatwo sprowadzi do parteru i rozbije rywala. Pozostali uważają, że Szpilka może ustrzelić „Dominatora”. Natomiast Maciej Kawulski już po raz kolejny przyznał, iż sam nie wie, czego się spodziewać.

Następnie wypowiadają się obaj zawodnicy. Szpilka przyznał, że nie czuje presji, jednak obawia się przed starciem z Pudzianowskim, gdyż w przeszłości jako strongman był najsilniejszym człowiekiem na świecie:

Sprawdź!  XTB KSW Epic nie spełni oczekiwań? Trener Szyszka krytycznie o karcie walk [WIDEO]

– Oczywiście, że się obawiam. Przecież był najsilniejszym człowiekiem świata. To się nie wzięło z niczego. Siłę zawsze będzie miał, jestem na to gotowy. Ja wychodzę mu nakopać. To normalne, po to tam wychodzę.

Pudzianowski natomiast oświadczył, że nie lekceważy przeciwnika. Szpilka to w końcu pięściarz, który bił się o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej i chwila nieuwagi może zakończyć się nokautem.

Kursy bukmacherskie na walkę Pudzianowski vs Szpilka

Wszystkie gal KSW obstawić można u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka! Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

-> Odbierz BONUSY na KSW Colosseum 2!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.