Clout MMA

Policja zatrzymała Gohę Magical! Walka na Clout MMA 4 odwołana! [WIDEO]

Do niebywałego zdarzenia doszło tuż po oficjalnej ceremonii ważenia Clout MMA 4. Małgorzata Zwierzyńska, czyli „Goha Magical” została zatrzymana niedługo po swoim face to face!

Gala Clout MMA 4 odbędzie się już dziś w Atlas Arenie. Organizacja po raz kolejny doprowadziła do wielu ciekawych zestawień z walką Marcin Najman vs Jacek Murański na czele. Wiele emocji wzbudzała też potyczka pań, „Goha Magical” vs Marianna Schreiber.

Kontrowersyjna aktywistka jeszcze w ubiegłym roku chciała całkowitego odwołania gali Clout MMA w Płocku, gdzie debiutowała Zwierzyńska. Kilka miesięcy później sama miała stanąć z nią w klatce.

Wszystkie pojedynki obstawić możesz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Z okazji Clout MMA 4 przygotowana została kapitalna oferta powitalna. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was bonus 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady do 100 zł bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

TYPKURSYBUKMACHER
Marcin Najman – Jacek Murański1.80 – 1.80Fortuna
Daniel Omielańczuk – Kamil Minda1.18 – 3.79Fortuna
Patryk „Wielki Bu” Masiak – Dawid Załęcki1.30 – 2.92Fortuna

Goha Magical zatrzymana przed Clout MMA 4!

Wczoraj, tj. w piątek 8 marca, odbyła się ceremonia ważenia. Całość przebiegała bez najmniejszych problemów, a panie zostały szczególnie uhonorowane z okazji Dnia Kobiet. Niestety lada moment nadeszły gorsze informacje.

Sprawdź!  Tomasz Drwal mocno o freak fightach! Nie zostawił suchej nitki na Najmanie

„Goha Magical została zatrzymana przez policję na terenie Atlas Areny” – napisał na portalu X Michał Cichy. Wnet pojawiło się tam też wideo z zatrzymania, które możecie zobaczyć poniżej. Według informacji podanych przez „Psychotropa”, Małgorzata Zwierzyńska miała zostać zatrzymana za nieodrabianie prac społecznych.

Głos zabrał też rzecznik Clout MMA, Mateusz Sobiecki. Jak wynika z jego wpisów, walczono o uwolnienie „Gohy”. W międzyczasie zorganizowano zastępstwo za panią Małgorzatę, a więcej informacji ma paść niebawem.

Zobacz ostatnie wywiady przed Clout MMA 4!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.