GROMDA

Joker nowym mistrzem GROMDY? Załęcki wytypował walkę z Don Diego (VIDEO)

Denis Załęcki miał w ostatnich dniach przyjemność trenowania z Jakubem Szmajdą, czyli popularnym „Jokerem”. Torunianin ocenił szanse zawodnika w ewentualnej walce z „Don Diego”.

Jakub Szmajda zaliczył bardzo mocne wejście do organizacji GROMDA. Już w debiucie zwyciężył w turnieju walk na gołe pięści, a na kolejnej edycji spotkał się z niezwykle mocnym Marcinem Wasilewskim. „Joker” znokautował „Wasyla” już w 1. rundzie i ponownie zaznaczył, że interesuje go walka o najwyższe cele.

Niekwestionowanym mistrzem organizacji GROMDA jest oczywiście „Don Diego”. Mateusz Kubiszyn do charakterystycznego ringu 4×4 m powróci już w przyszły piątek 31 maja. Podczas gali GROMDA 17 czeka go rewanż z Bartłomiejem „Balboą” Domalikiem.

Denis typuje walkę „Jokera” z „Don Diego”

Prywatnie nielubiący się z GROMDĄ Denis Załęcki trenował ostatnio z Jakubem Szmajdą przygotowując się do swojej walki na Clout MMA 5. Torunianin w rozmowie z Kacprem Mim z Fansportu TV został zapytane o szanse „Jokera” w ewentualnej walce o pas z „Don Diego”.

Myślę, że w pełni przygotowany, to z palcem w d…pie. Warunki – kot, charakter… Wszystko, wszystko za nim naprzód idzie.

Zobacz też inne wywiady po Roaście przed Clout MMA 5:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.