UFC

Khamzat Chimaev vs. Nate Diaz – jeden z fighterów zaczepia drugiego na Twitterze!

Khamzat Chimaev ma zamiar szybko wrócić do klatki! Fighter kuje żelazo póki gorące i już zaczepił Nate’a Diaza na Twitterze!

Khamzat Chimaev szybko buduje swoje nazwisko w UFC. Fighter tuż po wygranej na UFC 267 jasno dał do zrozumienia, kto teraz dzieli i rządzi w rosterze największej federacji MMA:

– Powiedziałem, że jestem królem. Byłem nim od dawna, a teraz idę po każdego. Każdego zabiję! Tak jak jego [Li Jinglianga– pospał się, brachu!

Na konferencji prasowej po gali w Abu Zabi Khamzat Chimaev kontynuował swoją narrację. Fighter wyzwał do walki dwie wielkie gwiazdy dywizji półśredniej UFCJorge Masvidala i Nate’a Diaza. Zaznaczył przy okazji, kto jest prawdziwym rarytasem w federacji:

– Hej, [Nate] Diaz, dawaj brachu! Zmierzmy się.

– Sprawdźmy, kto jest prawdziwym gangsterem. Masvidal… ma jakiś tam pas, nie pamiętam, pas skur*iela, czy coś takiego. Położę wszystkie gwiazdy UFC, bracie. Teraz to ja jestem UFC.

Tuż we wtorek Dana White został zapytany o możliwy pojedynek dla Czeczena. Prezydent UFC zaznaczył, że jest wielkim fanem potencjalnej walki Khamzat Chimaev vs. Nate Diaz:

Sprawdź!  (VIDEO) Ostatnie face-to-face i wymiana zdań przed walką Adesanya vs Whittaker o pas UFC!

– Pogadamy o tym z Nate’m Diazem. Na sto procent. Chciałbym zrobić tę walkę.

Póki co nie wiadomo co dalej z Nate’m Diazem. Fighter miał zmierzyć się z Vicente Luque. Swoją drogą Brazylijczyk został zasugerowany „Borzowi” przez Michaela Bispinga, który jest wielkim fanem Czeczena. A Khamzat Chimaev skoro powiedział A, usłyszał niemalże zachętę od Dany White’a, to postanowił powiedzieć także B… cytując przy tym słowa swojego szefa:

Nate Diaz, dawaj brachu!

Popularny „Borz” powrócił po ponad roku do oktagonu UFC. Khamzat Chimaev szybko rozprawił się z Chińczykiem, Li Jingliangiem. Reprezentujący Szwecję Czeczen szybko podniósł rywala, obalił go, a następnie poddał duszeniem zza pleców. Oponent wolał odpłynąć niż odklepać:

UFC obejrzysz w STS TV za darmo! Wystarczy otworzyć konto – tutajSTS ma prawa do transmitowania wszystkich gal UFC numerowanych i nie tylko do końca 2023 roku!

Sprawdź!  Dominacja Nascimento w parterze i Jake Hadley przegrywa po raz pierwszy w karierze!

OTWÓRZ KONTO -> OGLĄDAJ GALE UFC ONLINE!

Źródło: Twitter

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.