GROMDAPRIME SHOW MMA

„Japa” z GROMDY ostro o Soroko! „Okazałeś się zwykłym krzykaczem. Szacunek, a nie darcie r*ja. Tylko to potrafisz”

Adam Soroko powróci jeszcze do walk na gołe pięści albo freak fightów? Dostał kolejne wyzwanie, tym razem od zawodnika GROMDY.

Soroko to fighter, który bardzo szybko zyskał popularność za sprawą udziału w turnieju na gołe pięści The War. Następnie dostał wielką szansę i miał zadebiutować w mieszanych sztukach walki na gali Prime Show MMA. Niestety w dniu gali zrezygnował z udziału w wydarzeniu i nie zmierzył się ze „Stiflerem”.

Jego zachowanie wywołało sporo kontrowersji. Dopiero kilka tygodni po gali zabrał głos i opublikował materiał, na który przekazał, iż podejrzewa, że ma raka. Niedługo później udostępnił kolejne nagranie oraz przekazał, że jednak jego problemy ze zdrowiem są wynikiem spożywania narkotyków oraz, iż niedługo może ponownie trafić za kraty.

Zawodnik GROMDY ostro o Soroko

Zachowanie Soroko między innymi nie spodobało się innym zawodnikom walczącym na gołe pięści. W ostrych słowach wypowiedział się o nim jego były rywal Krystian Rosa.

Teraz już po raz kolejny głos zabrał również zawodnik GROMDY Daniel „Japa” Utkowski, który jakiś czas temu zapowiedział, że zamierza wyleczyć Soroko z jego patologicznych zachowań:

Sprawdź!  (VIDEO) Soroko vs Denis!? Zawodnik Prime Show MMA wskazał z kim chciałby zawalczyć

– Adam trenujesz? To dobrze, 12 tygodni i robię ci terapię za patologiczne kłamstwo na temat zbiórki na dziecko, którego już nie było, a kasa przepadłą i całokształt patologii, którą reprezentujesz. Co ty na to Soroko? Może GROMDA, może PRIME, a może pod klatką.

Natomiast w ostatnim InstaStory nazwał go zwykłym krzykaczem. Wygląda na to, że miało dojść do pojedynku, z którego ostatecznie Soroko zrezygnował:

– Panie Soroko okazałeś się wyłącznie krzykaczem. Nagrywałeś mi wiadomości o walce, obiecywałeś przyjazd do mojego miasta Radom siła w precyzji i przerosła cię ta siła. Pamiętaj, szacunek, a nie darcie ryja ty potrafisz tylko to. A i kasować wiadomości i blokować konto.

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Najman komentuje odejście Borka z GROMDY: "Was już do reszty popi***liło? Czy ty myślisz, że..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.