GROMDA

„Gleba” z GROMDY mocno o zachowaniu Tyburskiego: „Oni są głośni tylko w Internecie. Z chęcią nauczyłbym takich ludzi pokory i sprowadził na glebę”

Zawodnik organizacji GROMDA zabrał głos w sprawie freak fighterów. Nie spodobało mu się ich mocno kontrowersyjne zachowanie.

„Gleba” to zawodnik znany z walk na gołe pięści. W organizacji GROMDA zadebiutował na piątej edycji, podczas której awansował do finału, gdzie ostatecznie przegrał ze względu na kontuzję oka. W ostatnich pojedynku natomiast w 6 sekund ciężko znokautował byłego mistrza świata GLORY w wadze półciężkiej.

Gleba” ostro o freak fighterach

Zawodnik za pośrednictwem social mediów w mocnych słowach skomentował kontrowersyjne zachowania freak fighterów. Odniósł się między innymi do tego, że Szeliga nazwał siebie Mikiem Tysonem.

Nie spodobało mu się również to, że podczas ostatniej konferencji High League Paweł Tyburski przeszkodził zawodnikom zasiadającym przy stole i wszedł na scenę, po czym zaczął kłócić się z „Alberto”. Kiedy został uciszony przez „Hardkorowego Koksa”, również i jemu nie szczędził ostrych słów.

– Od jakiegoś czasu podsyłacie mi gości, którzy uważają się za zawodników sportów walki i w końcu muszę się do tego odnieść. Polski Mike Tyson, czy tam gość, który rzuca się na starszego pana Burneikę bez szacunku… Proszę was, z chęcią nauczyłbym takich ludzi pokory i sprowadził na glebę. Aczkolwiek, oni są tylko głośni w Internecie, poza tym nic specjalnego – napisał na swoim InstaStory.

Sprawdź!  (VIDEO) Szef GROMDY o trailerze i odejściu Borka: "Ludzie nie zrozumieli. To nie dotyczyło się kobiet, tylko..."

Następnie odniósł się bezpośrednio do samego Tyburskiego, który wielokrotnie wspominał, że freak fighterzy nie chcą z nim walczyć, przez co nie może znaleźć przeciwnika.

– Przecież sam mówisz, że każdy ci odmawia walki. Po prostu pytasz o walki nie tych osób, co trzeba. Tym samym widać, że wcale nie chcesz dymu z kimś, kto trenuje przez dłuższy okres i dobrze zna się na swoim fachu. Wybierasz miękką grę, bo nie masz ambicji. Na ostatniej gali walk na gołe pięści nie szukałeś atencji, bo wiedziałeś, na kogo możesz trafić.

Źródło: Instagram

Sprawdź!  (VIDEO) Zawodnik GROMDY o Arturze Szpilce: "Szpile to ja bym jednym strzałem roz**bał. Jednym!"

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.