GROMDA

Znamy kursy na walkę Vasyl Halych vs Tomasz „Zadyma” Gromadzki! Już w piątek wielki finał GROMDY o 100 tysięcy złotych!

Już w piątek odbędzie się wielki finał gali GROMDA 6, gdzie Tomasz „Zadyma” Gromadzki zmierzy się z Vasylem Halychem. Stawką tego pojedynku jest aż 100 tysięcy złotych. Oprócz finału zobaczymy kolejną odsłonę turnieju i kilka mocnych super-fightów. Po sukcesie jakim okazała się gala GROMDA Beach organizatorzy, czyli Mateusz Borek i Mariusz Grabowski nie zwalniają tempa i do końca roku prawdopodobnie zobaczymy jeszcze dwie, bądź trzy wydarzenia spod znaku GROMDY.

GROMDA 6 kursy bukmacherskie

Vasyl to zwycięzca trzeciego turnieju GROMDA. Przypomnijmy, że Ukrainiec swój debiut w organizacji zaliczył podczas pierwszej edycji GROMDY, gdzie najpierw w turnieju pokonał Pawła Dziubę, jednak w półfinale musiał uznać wyższość Michała Bławdziewicza. Pół roku później powrócił i na GROMDA 3 efektownie rozprawił się z Dawidem Stolarskim, Karolem Żołkowskim i Denisem Załęckim. Halych (4-1), który trenuje na co dzień w łódzkim Shark Top Team zajmuje 4 miejsce w rankingu zawodników walk na gołe pięści w Polsce.

Popularny „ZADYMA” to zawodowy pięściarz, który na początku kariery w walkach na gołe pięści mierzył się jedynie w super-fightach. Po tym jak Vasyl wygrał trzeci turniej, Gromadzki nie czekał długo i zgłosił się do czwartej edycji, gdzie pokonał kolejno takich zawodników jak Dominik Michalik, Daniel Więcławski i Paweł Strzelczyk.

Jak bukmacherzy widzą nadchodzące starcie?

Sprawdź!  "Gleba" odpowiada Tyburskiemu! "Nie miałbyś odwagi wejść do ringu GROMDY. Zaczepiasz ludzi i szukasz atencji"

Kursy bukmacherskie VASYL vs ZADYMA na GROMDA 6

Początkowo to VASYL był faworytem, jednak aż ponad 70% postawiło na zwycięstwo ZADYMY. Pod wpływem licznych zakładów na Gromadzkiego bukmacherzy zmienili kursy, które pomimo tego i tak są bardzo atrakcyjne!

Wygrana VASYLA HALYCHA: 1.95
Wygrana TOMASZA GROMADZKIEGO: 1.70

Jak na razie znamy tylko kursy na walkę wieczoru. W czwartek po oficjalnym ważeniu będą dostępne wszystkie kursy – galę obstawisz tylko i wyłącznie tutaj.

Galę GROMDA 6 obstawisz wyłącznie tutaj. Dla nowych klientów BETCLIC przygotował bonus w postaci CASHBACKU do 550 zł.

Otwórz konto i odbierz bonus.

Finał GROMDA 6 już 17 września. Jak myślicie – Vasyl Halych, czy Tomasz Gromadzki?

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.