UFC

Jan Błachowicz przed UFC 267: „Zobaczymy w sobotę, co ma Glover…”

Jan Błachowicz już w tę sobotę 30 października wystąpi w walce wieczoru UFC 267! Rywalem Polaka będzie Glover Teixeira. Polak udzielił kilku wypowiedzi na konferencji prasowej przed galą.

Jan Błachowicz już w ten weekend wystąpi w walce wieczoru UFC 267. Polski mistrz kategorii półciężkiej zmierzy się z niebezpiecznym Brazylijczykiem, Gloverem Teixeirą. „Cieszyński Książę” zaskoczył wszystkich szybkością podczas dnia medialnego, a na konferencji został między innymi zapytany o to, czym może zaskoczyć go przeciwnik:

Zobaczymy w sobotę, co ma Glover, czego inni nie mieli. Mam nadzieję, że ja będę miał wszystko, czego potrzeba, by go powstrzymać.

Jan Błachowicz po raz drugi w karierze stanie w obronie tytułu mistrzowskiego dywizji półciężkiej. „Cieszyński Książę” zapowiadał, że jest gotów na wszystko. Brazylijczyk nie po raz pierwszy stanie przed szansą zdobycia pasa. Glover Teixeira jest bardziej doświadczonym zawodnikiem, ale Polak wie, czego spodziewać się po najbliższym przeciwniku.

Jak zawsze, każda walka zaczyna się w stójce. Myślę, że będzie korzystał ze swojego boksu, by dopchnąć mnie pod siatkę i sprowadzić.

Wiadomo, że będę chciał prowadzić walkę w stójce – żaden to sekret. Ale jestem gotowy na jego grę parterową.

Jan Błachowicz przed występem trenował dwukrotnie z Marcinem Tyburą w WCA w Warszawie. „Tybur” również wystąpi w Abu Zabi, gdzie zmierzy się z Alexandrem Volkovem. Oprócz tego na gali zobaczymy również Michała Oleksiejczuka w karcie wstępnej.

Sprawdź!  Zmiana rywala dla Łukasza Brzeskiego na tydzień przed walką o kontrakt z UFC

Transmisja gali UFC 267 odbędzie się w sobotę, 30 października w godzinach popołudniowych! Początek już o 16:30 za darmo w STS TV z pełną kartą walk! Dodatkowo rejestrując się – tutaj – na start otrzymasz darmowe 29 zł do wykorzystania na dowolny zakład.

Plan transmisji

  • Karta wstępna rozpocznie się około 16:30
    – na karcie wstępnej walka Michała Oleksiejczuka z Shamilem Gamzatovem
  • Karta główna rozpocznie się około 20:00
    – na karcie głównej walka Marcina Tybury z Alexandrem Volkovem
    – pojedynek Jana Błachowicza z Teixeirą około 22:45

Oglądaj UFC 267 <

Jan Błachowicz w gotowości przed UFC 267! Zapowiedź walki z niebezpiecznym Gloverem Teixeirą

Gala na żywo będzie transmitowana w STS TV. Jeśli nie masz jeszcze konta, wystarczy się zarejestrować tutaj.

Źródło: UFC YouTube

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.