UFC

Jan Błachowicz przed obroną pasa na UFC 267 o jednym z rywali: „Coś złego mu się przytrafiło.”

Jan Błachowicz przygotowuje się do kolejnej obrony pasa mistrzowskiego przed UFC 267. Choć to Glover Teixeira będzie jego rywalem, „Cieszyński Książę” wypowiedział się ostatnio na temat innego Brazylijczyka.

Jan Błachowicz przed obroną pasa na UFC 267

Jan Błachowicz już w kolejny weekend wystąpi na UFC 267! Polak w walce wieczoru gali, która odbędzie się w Abu Zabi, podejmie Glovera Teixeirę. Brazylijczyk pozostaje niepokonany od pięciu walk. „Cieszyński Książę” zapowiadał już, że będzie szukał nokautu, a ostatnio wplątał się również w dyskusję z Corey’em Andersonem. Jan Błachowicz zaznaczył jednak, że to najbliższy rywal ma jego pełną atencję.

Nie oznacza to jednak, że Błachowicz nie zdaje sobie sprawy z tego, co dzieje się w kategorii półciężkiej. Do akcji powrócił ostatnio Johnny Walker, który w czterech pojedynkach ma obecnie 3 porażki – i wliczona jest w to ta z Thiago Santosem. Na UFC Vegas 38 to „Marreta” dyktował warunki, a Walker kompletnie mu się poddał. Ciekawe podejście jak na kogoś, kto twierdził, że na 100% pokona Jana Błachowicza.

Jan Błachowicz niepewny zmiany stylu rywala

Jan Błachowicz, jak i wszyscy inni, zauważyli zmianę stylu przez Johnny’ego Walkera. Niegdyś wybuchowy Brazylijczyk, który spektakularnie kończył kolejnych rywali strasznie się uspokoił, co nie wpływa dobrze na jego występy w oktagonie. Temat ten poruszony został w rozmowie polskiego mistrza kategorii półciężkiej z South China Morning Post:

Coś się stało, jestem o tym przekonany. Nie jest już tak zwariowany, jak na początku swojej drogi. Pojęcia nie mam dlaczego. Może jest to coś związanego z wiekiem. Myślę jednak, że znajdzie ponownie tego szalonego Johnny’ego Walkera w sobie i znów zacznie robić to, co kiedyś. Ale nie wiem.

Coś złego mu się przytrafiło. Na ten moment nie ogląda go się dobrze, zobaczymy zatem, co przyniesie przyszłość.

Po ostatnim występie Brazylijczyka ciężko uwierzyć, by w najbliższym czasie miało dojść do jego starcia z Janem Błachowiczem. Bardzo możliwe, że nigdy ono nie nastąpi ze względu na to, że „Cieszyński Książę” zapowiedział zmianę kategorii wagowej.

Sprawdź!  Jan Błachowicz o kategorii półciężkiej w UFC: "Jestem gotów na każde wyzwanie... Ale muszę ostrzec wszystkich, pasa nie oddam!"

UFC 267: Błachowicz vs. Teixeira do obejrzenia w STS TV!

Na gali w Abu Zabi zobaczymy też walki trzech Polaków. W karcie wstępnej z Shamilem Gamzatovem w szranki stanie Michał Oleksiejczuk. W karcie głównej z rosyjskim weteranem Alexandrem Volkovem, który niedawno poległ z obecnym tymczasowym mistrzem wagi ciężkiej Cirylem Gane, zmierzy się Marcin Tybura. I wreszcie w walce wieczoru zobaczymy drugą obronę tytuły dywizji półciężkiej w wykonaniu „Cieszyńskiego Księcia”Jana Błachowicza. Rywalem „Legendarnej Polskiej Siły” będzie Brazylijczyk, Glover Teixeira.

UFC obejrzysz w STS TV za darmo! Wystarczy otworzyć konto – tutajSTS ma prawa do transmitowania wszystkich gal UFC numerowanych i nie tylko do końca 2023 roku!

OTWÓRZ KONTO -> OGLĄDAJ GALE UFC ONLINE!

Jan Błachowicz w ostrych słowach odpowiada Corey'owi Andersonowi! "Może za mocno go uderzyłem..."

Źródło: South China Morning Post

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.