KSW

Szef KSW o ogromnych pieniądzach dla Mameda i Soldicia! „Najdroższe starcie w historii europejskiego MMA. Na ich zarobki wydamy łącznie…”

Szef KSW w ostatnim wywiadzie dla portalu Sport.pl zdradził, jak w przybliżeniu wyglądają gaże dla Roberto Soldicia i Mameda Khalidova.

Pojedynek dwóch mistrzów to bez wątpienia jeden z najlepiej zapowiadających się pojedynków w historii KSW. Dwie największe gwiazdy polskiej organizacji przyciągną masę kibiców i dostarczą niezapomnianych emocji. Zarobią także ogromne pieniądze.

Obecnie najdroższa walka, jaką widzieliśmy w 17-letniej historii KSW, to starcie Mameda Khalidova z Michałem Materlą. Ich pojedynek w 2015 roku zakończył się już po 31 sekundach, a Mamed odebrał rywalowi mistrzowski pas wagi średniej. Za ten pojedynek na gaże obu zawodników organizacja miała wydać ponad milion złotych.

Tym razem kwota jest znacznie większa. Martin Lewandowski w ostatnim wywiadzie przyznał, że jest to prawdopodobnie najdroższy pojedynek nie tylko, jeśli chodzi o Polskę, ale i całe europejskie MMA.

– Na ich zarobki wydamy łącznie kilka milionów złotych. To nie tylko najdroższa walka w historii KSW, ale myślę, że i w historii europejskiego MMA – mówi szef KSW.

To naturalny proces, bo Mamed zarabia znacznie lepiej niż w 2015 roku, a Soldić zanotował w KSW już sześć efektownych zwycięstw. Co chwila do Roberto podbija UFC, ale on nigdzie się nie wybiera, bo u nas mu dobrze – dodał.

Sprawdź!  Phil de Fries nadal niepokonany w KSW! Poddaje Szymona Bajora!

Lewandowski zapewnił również, że nie obawia się przejścia Roberto Soldicia do innej organizacji. Fighter jest wdzięczny za to, że dostał szansę, by stać się prawdziwą gwiazdą i nie zamierza opuszczać KSW.

– Nie mam takich obaw, bo jesteśmy w stałym kontakcie z nim i jego menedżerem. Roberto wie, że KSW dało mu wielką szansę, a on ją wykorzystał i dziś KSW jest jego domem. Nie ma tematu UFC.

Oczywiście, że tylko federacja Dana White’a może nas przebić od strony sportowej czy prestiżu, ale większość zawodników jednak u nas zostaje. A zapewniam, że w przyszłym roku solidnie się wzmocnimy.

Źródło: Sport.pl

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.