FAME MMA

Boxdel wbija szpilkę w Jóźwiaka: „Zawodnicy z jego federacji i z Prime piszą do mnie, że mam go rozp***dolić”

Już w ten piątek 3 lutego odbędzie się wyczekiwana gala FAME 17, na której dojdzie do pojedynku pomiędzy włodarzami Pawłem Jóźwiakiem i Michałem Baronem.

Przy okazji najnowszego materiału promującego wydarzenie mogliśmy zobaczyć, jak prezentuje się aktualna forma „Boxdela”. Federacja porównała również umiejętności zawodników, którzy wykonali kilka zadań. Dodatkowo włodarz FAME wykorzystał okazję, aby wbić szpilkę w rywala.

Zawodnicy FEN i Prime piszą do „Boxdela”?

Włodarze są mocno skonfliktowani i korzystają z każdej szansy, aby uderzyć w przeciwnika. Tym razem „Boxdel” we wspomnianym materiale zdradził, że kontaktują się z nim zawodnicy walczący dla organizacji FEN oraz Prime Show MMA, którzy kibicują mu w starciu z Jóźwiakiem.

Zapowiedział również, że przy okazji kolejnego spotkania z rywalem podczas programu Face-to-Face zamierza zagłębić się w temat federacji Prime Show MMA. Wiele mówi się o tym, że Jóźwiak jest włodarzem, jednak ten zarzeka się, iż jest inaczej. Mimo to pojawia się na każdej gali, jest zaangażowany w organizację wydarzeń, a zawodnicy mówią do niego „szefie”.

Sprawdź!  Sulęcki mocno o współpracy z Wasilewskim: "To jest chore! Zamiast trenować…" [WIDEO]

– Pięknie kłamie, bo bardzo dużo zawodników z samej jego federacji i z Prime pisze do mnie, że mam mu utrzeć nosa, że mam go rozpierdolić i nie mieć litości. Jeśli chodzi o Prime, to nie chce mi się wypowiadać. To, że go nie ma w KRS, że są na umowach powierniczych, chyba to samo co Kasjo. Nie wiem, czemu tak kombinują.

– On chce na pewno się ukryć, że tego nie robił, bo wcześniej wypowiadał się na temat freaków okropnie i żeby nie być totalnym hipokrytom działa z ukrycia. To jest logiczne, że on jest właścicielem Prime. Zaręczam, że tak jest. Skolim mówi włodarzu, Olejnik leci szefie na story. Prawda i tak wychodzi. Ja mu zadam parę pytań na F2F, postaram się z niego to wyciągnąć.

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Boxdel” vs Jóźwiak

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  Kolejne problemy Marcina Najmana! "FAME pozwało mój management, za walkę z Don Fajo, na której zarobili dziesiątki milionów"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.