UFC

Czy Michał Oleksiejczuk zaskoczy na UFC 272? „Przecież to widać gołym okiem!”

Już w ten weekend na UFC 272 powraca Michał Oleksiejczuk. Polski półciężki spotka się z niepokonanym od 7 walk Dustinem Jacobym. Amerykanin uważa, że starcie z „Hussarem” będzie najlepszym w całej gali!

Amerykanin Dustin Jacoby podejdzie do walki na UFC 272 z lepszą serią, niż Polak. „The Hanyak” powrócił w sierpniu 2020 roku do największej federacji MMA i od tamtej pory pozostaje niepokonany. Michał Oleksiejczuk dla porównania od debiutu w 2017 roku stoczył w UFC 7 starć, z których 2 przegrał, a 1 uznane jest jako No Contest. Co jednak istotne, Polak jest na fali 2 wygranych. Ostatnio na UFC 267 już w 1 rundzie pokonał przez TKO Shamila Gamzatova.

Dustin Jacoby uważa, że pojedynek z popularnym „Hussarem” będzie wspaniałym widowiskiem. Jak powiedział w JustScrap Radio, fani docenią ciągłe wymiany, do jakich będzie dochodziło w oktagonie:

Michał jest znakomitym fighterem, zawsze narzuca sporą presję. Uważam się jednak za najbardziej cisnącego zawodnika w tej dywizji, dołączy do mnie na środku klatki i damy wszystkim fajną walkę.

Popularny „The Hanyak” uważa, że Oleksiejczuk po kilku wymianach będzie szukał zejścia w nogi. Amerykanin twierdzi jednak, że jest powstrzyma Polaka, a w stójce poradzi sobie dużo lepiej od Michała.

Sprawdź!  Bardzo mocne słowa Jorge Masvidala o Colbym Covingtonie! "Ten koleś to szarlatan. Pokażę Wam, jak bardzo jest ograniczony!"

Ba, Jacoby powiedział w wywiadzie, że skończy „Hussara” przed czasem, a starcie otrzyma nagrodę Walki Wieczoru i bonus w wysokości 50 tysięcy dolarów na zawodnika.

Myślę, że to będzie bardzo dynamiczny pojedynek od pierwszej sekundy. Od razu do mnie podejdzie, czym zmusi mnie do przyspieszenia. Powtarzam sobie non stop: nie obawiaj się niczego, idź na całość i co by się nie działo w walce – idź w to.

Widzę w tym bardzo szybko toczoną walkę, po której gołym okiem widać „Walkę Wieczoru”. Dwóch gości naparzających się, aż jeden nie padnie. Serio myślę, że uda mi się go trafić w stójce, albo może spróbować jakiegoś poddania. Nie będzie to ładna walka. Wszystko się zmieni, gdy pójdziemy w wymiany.

Zdaniem bukmacherów to Amerykanin uznawany jest za faworyta. Warto jednak przypomnieć, że na UFC 267 w starciu z niepokonanym Rosjaninem Shamilem Gamzatovem, Michał Oleksiejczuk również był skazywany na porażkę…

Cała gala od transmitowana będzie w STS TV!

Aby obejrzeć, wystarczy otworzyć konto TUTAJ. Galę UFC 272 obejrzysz w STS TVWydarzenie będzie dostępne dla zarejestrowanych użytkowników serwisu bukmacherskiego firmy STS.

Sprawdź!  Michał Oleksiejczuk odpowiada hejterom! "Dla mnie to są zwykłe śmiecie i gardzę takimi ludźmi. Na takich ludzi pluję"

Przy rejestracji wystarczy użyć kodu: UFCktóry da Wam bonus w postaci darmowych 29 zł na dowolny zakład + zakład bez ryzyka do 200 zł. Oprócz tego będziecie mieli możliwość oglądania streamu online z gali UFC.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.