Boks

Jake Paul coraz bliżej upragnionego celu! „Zasługuje na szanse jak każdy inny pięściarz”

Jake Paul już w przyszły weekend stanie do z dawna wyczekiwanej walki z Tommym Furym. Oprócz wygranej w długotrwałym konflikcie, pięściarz-YouTuber może ugrać jednak znacznie więcej, choć może się to nie spodobać zagorzałym miłośnikom boksu.

„The Problem Child” postawi na szali swój perfekcyjny rekord 6-0 26 lutego w Diriyah Arenie w Arabii Saudyjskiej. W podobnej sytuacji jest też Tommy Fury, który również pozostaje niepokonany po 8. pojedynkach.

To już trzeci raz, gdy to starcie zostało zaplanowane. Pierwszą datą był grudzień 2021 roku, jednak wówczas „TNT” zmuszony był wycofać się z powodu urazu żeber, a Jake Paul w zastępstwie znokautował Tyrona Woodleya. Do ponownie zorganizowanej walki w Madison Square Garden również nie doszło. Anglikowi odmówiono wylotu do Stanów Zjednoczonych, a po perturbacjach z rezerwowym zawodnikiem całe wydarzenie zostało odwołane.

Zarówno Paul, jak i Tommy Fury przekonani są, że skończą swojego oponenta przed czasem. Dla Jake’a wygrana może smakować jeszcze lepiej, a wszystko to za sprawą niedawnej wypowiedzi prezydenta WBC, Mauricio Sulaimaniego dla Sky Sports. Ten stwierdził, że w przypadku wygranej „The Problem Child” trafi do światowego rankingu dywizji cruiser!

Sprawdź!  Artur Szpilka: Jestem szczęściarzem, że oglądam piłkę za czasów Roberta Lewandowskiego

Jake Paul już od kilku lat jest blisko WBC, licząc od pierwszego wydarzenia, na którym jego brat Logan walczył z KSI [listopad 2019 – przyp. red.]. Tamtego wieczoru Jake zdobył amatorski pas WBC w jednej z walk undercardu. Jake poświęca się i szanuje nasz sport, a WBC nie będzie tolerować dyskryminacji nikogo. Zasługuje na szanse jak każdy inny pięściarz. Zaprezentował dużą siłę w ciosach, wzrost umiejętności i twardą szczękę. Tommy Fury to duże wyzwanie w walce dwóch niepokonanych, zawodowych pięściarzy.

To oczywiście może się nie spodobać wielu miłośnikom boksu, którzy nie uznają Jake’a Paula za zawodowca. On sam natomiast wyrażał już w przeszłości swoje ambicje na zostanie mistrzem świata.

Kursy bukmacherskie na walkę Paul vs. Fury

Walkę Paul vs. Fury obstawisz u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

Sprawdź!  "Czekam na ciebie w marcu!" - niedoszły rywal wyzywa Jake'a Paula!

Jake Paul wygra walkę – kurs 1.65 (OBSTAWIAM)

Tommy Fury wygra walkę – kurs 2.21 (OBSTAWIAM)

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.