MMA

Norman Parke wraca do klatki! Zadebiutuje w nowej organizacji!

Norman Parke wraca do klatki i zawodowego MMA. Tym razem nie zobaczymy go w starciu freakowym, gdyż zadebiutuje w nowej organizacji.

„Stormin” to popularny w Polsce zawodnik, który przez ostatnie 6 lat bił się dla takich federacji jak KSW, FAME, EFM, czy Prime. W ostatnim czasie toczył głównie pojedynki freakowe, jednak cały czas wspominał, że chciałby jeszcze wrócić do prawdziwego MMA.

Norman Parke wraca do klatki!

Parke ma na swoim koncie m.in. zwycięstwo z byłymi mistrzami KSW – Borysem Mańkowskim, Arturem Sowińskim oraz Marcinem Wrzoskiem. Sam zdobył tymczasowy tytuł, a po drugiej porażce z Mateuszem Gamrotem zdecydował się przejść do freak fightów.

Stoczył pojedynek w boksie z „Don Kasjo”, czy też zmierzył się z Piotrem Szeligą w klatce rzymskiej. Irlandczyk zawsze dostarczał kibicom ogromnych emocji i fani ponownie chcieliby zobaczyć go w polskich federacjach. Na kolejną freakową walkę „Stormina” będziemy musieli jednak jeszcze poczekać.

Najbliższe starcie Parke stoczy na francuskiej gali Hexagone MMA 7. Jego rywalem będzie Brazylijczyk Junior Orgulho z bilansem 16 zwycięstw i 10 porażek. Limit wagowy to catchweight do 82 kilogramów.

Sprawdź!  Załamany Eddie Alvarez po dyskwalifikacji na gali One Championship ON TNT 1 [WIDEO]

Na karcie walk znalazło się także starcie Polki. Weronika Eszer zmierzy się z Shanelle Dyer.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.