MMA

Norman Parke wraca do klatki! Zadebiutuje w nowej organizacji!

Norman Parke wraca do klatki i zawodowego MMA. Tym razem nie zobaczymy go w starciu freakowym, gdyż zadebiutuje w nowej organizacji.

„Stormin” to popularny w Polsce zawodnik, który przez ostatnie 6 lat bił się dla takich federacji jak KSW, FAME, EFM, czy Prime. W ostatnim czasie toczył głównie pojedynki freakowe, jednak cały czas wspominał, że chciałby jeszcze wrócić do prawdziwego MMA.

Norman Parke wraca do klatki!

Parke ma na swoim koncie m.in. zwycięstwo z byłymi mistrzami KSW – Borysem Mańkowskim, Arturem Sowińskim oraz Marcinem Wrzoskiem. Sam zdobył tymczasowy tytuł, a po drugiej porażce z Mateuszem Gamrotem zdecydował się przejść do freak fightów.

Stoczył pojedynek w boksie z „Don Kasjo”, czy też zmierzył się z Piotrem Szeligą w klatce rzymskiej. Irlandczyk zawsze dostarczał kibicom ogromnych emocji i fani ponownie chcieliby zobaczyć go w polskich federacjach. Na kolejną freakową walkę „Stormina” będziemy musieli jednak jeszcze poczekać.

Najbliższe starcie Parke stoczy na francuskiej gali Hexagone MMA 7. Jego rywalem będzie Brazylijczyk Junior Orgulho z bilansem 16 zwycięstw i 10 porażek. Limit wagowy to catchweight do 82 kilogramów.

Sprawdź!  Znamy kursy na walkę Piotr Szeliga vs Norman Parke! Polak ogromnym underdogiem przed FAME 14

Na karcie walk znalazło się także starcie Polki. Weronika Eszer zmierzy się z Shanelle Dyer.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.