High League

Izu Ugonoh uderza w Denisa Załęckiego: „Jest gówniarzem i nie powinien podbijać do Daniela. Ma niskie umiejętności”

Były zawodnik KSW Izu Ugonoh w ostatnim wywiadzie w mocnych słowach wypowiedział się na temat freak fightera Denisa Załęckiego.

Były pięściarz obecnie walczący w formule MMA, na co dzień trenuje w WCA razem m.in. z Danielem Omielańczukiem czy wcześniej także z Arturem Szpilką, którzy są mocno skonfliktowany z bijącym się dla federacji High League „Bad Boyem”.

Ugonoh mocno o Denisie

Ugonoh nie ukrywa, że nie lubi Denisa właśnie ze względu na to, co wydarzyło się pomiędzy nim a Danielem Omielańczukiem. Freak fighter w mocnych słowach atakował i obrażał weterana MMA. Miało nawet dojść do ich starcia, jednak wydaje się, że na ten moment nie ma większych szans na pojedynek.

W ostatnim wywiadzie dla TVreklama Ugonoh skrytykował postawę Załęckiego. Natomiast zapytany o walkę z nim, stwierdził, że freak fighter nie posiada wysokich umiejętności:

– Ja nie lubię tego gościa. Nie podoba mi się to, co sobą reprezentuje i tyle. Lubię jego ojca, podoba mi się, jak walczy, natomiast Denisa nie lubię. Obrażał moich kolegów bliskich jak Daniel Omielańczuk. Widziałem, co do niego wypisywał. Po prostu nie spodobało mi się to, jest małolatem, smarkaczem i gówniarzem. Nie powinien podbijać do takiego Daniela, który jest szanowanym sportowcem.

– Nie wydaje mi się, żeby było w czym się mierzyć. W boksie duże prawdopodobieństwo, że będzie kopał. Ma niskie umiejętności. Ostatnia walka była dla niego szansą, żeby się odbudować, pokazać, że potrafi to zrobić. Wybrał nawet dyscyplinę boks i zdecydował się kopać. Jest niepoważnym gościem. Trzeba się zastanowić, czy jeszcze da radę coś z tym gościem zrobić.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.