FAME MMA

Tak Robert Pasut wygląda dzień po przegranej walce! Zmasakrowana twarz zawodnika FAME!

Za nami gala FAME 18, podczas której nie brakowało emocjonujących pojedynków. Kibice bez wątpienia na długo zapamiętają starcie Roberta Pasuta.

„Sutonator” stanął w sobotę do walki z Dawidem „Dzinoldem” Rzeźnikiem. Starcie odbyło się na zasadach K-1 i trwało pełen trzyrundowy dystans. Pojedynek był wyjątkowo krwawy, Pasut przyjął ogromną liczbę uderzeń, jednak mimo to przetrwał do samego końca.

Pasut zmasakrowany po FAME 18

Ostatecznie w górę powędrowała ręka „Dzinolda”, który brutalnie rozbił twarz swojego przeciwnika. Zaraz po starciu Pasut musiał pojechać do szpitala, o czym poinformował zwycięzca walki. Na drugi dzień „Sutonator” pojawił się w wywiadzie u Mateusza Kaniowskiego, gdzie pokazał zmasakrowaną twarz.

Bez wątpienia jest jednym z najbardziej rozbitych zawodników w historii freak fightów. Pokazał jednak, że ma charakter i twardą głowę, gdyż nie dał się znokautować mimo wszystkich ciosów, jakie przyjął od „Dzinolda”.

Freak fighter zdradził, że na szczęście obeszło się bez poważniejszych obrażeń – Z uszkodzeń mam zapadniętą lewą ściankę nosa, którą miałem na sparingu, Dzinold to po prostu poprawił. Oczodoły, twarzoczaszkę mam w porządku. Nie mam żadnych guzów. (…) Nie będzie żadnych operacji.

Poniżej znajdziesz urywek z wywiadu, na którym widać twarz Pasuta:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.