FAME MMA

Wściekły Alan ostro po porażce na FAME 18: „Zdeklasowałem Zadymę, rewanż nie ma sensu. Sędziego po***ało!”

Alan Kwieciński nie kryje swojego niezadowolenia po kolejnej przegranej walce. Freak fighter nie zgadza się z decyzją sędziów.

Podczas gali FAME 18 „Alanik” poniósł 7 porażkę w 9 starciach freakowych. Tym razem przegrał z Tomaszem Gromadzkim, jednak werdykt wywołał sporo kontrowersji. Sam Kwieciński jest wściekły i uważa, że to jego ręka powinna powędrować w górze.

Alan na gorąco po przegranej

W stójce karty rozdawał „Zadyma”, natomiast Alan częściej sprowadzał do parteru. Mimo obaleń w tej płaszczyźnie nadal bardzo aktywny był Gromadzki, który punktował ciosami z dołu, a także udawało mu się wracać do stójki. Wpłynęło to na decyzję sędziów i po niejednogłośnym werdykcie zwyciężył zawodnik znany z GROMDY.

Kwieciński jeszcze w klatce rzucił ostre słowa w stronę sędziów, po czym od razu opuścić klatkę. Po porażce w wywiadzie dla MMA-Bądź na bieżąco oświadczył, że nie jest zainteresowany rewanżem, gdyż zdeklasował swojego przeciwnika.

– Obalałem, bo wiem, że obalanie i kontrola są punktowane. Taki był game plan. Nie chce mi się nawet na ten temat gadać. Tego Łukasza poje**bało. Znamy się kupę czasu, a on takie jaja odpi***ala. Podziękowałem Zadymie za walkę i jedziemy dalej. Rewanż nie ma sensu, bo go zdeklasowałem. (…) To było czuć i słychać. Kocham ludzi za to, że są za mną. Sami widzieli, jaka była walka. Parter był mój, stójka może jego, ale nie bałem się tej stójki.

Sprawdź wywiady po FAME 18:

Sprawdź!  KSW doszło do porozumienia z FAME MMA w sprawie walki Normana Parke: "Chcieli to zrobić za zgodą wszystkich, ale jak wiemy, na początku się nie dało"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.