KSW

Ivan Erslan rozbija Przemysława Mysialę w pierwszej rundzie [WIDEO]

Za nami kolejne starcie z karty walk gali KSW 61, która odbywa się właśnie w Ergo Arenie przy udziale publiczności. W trzecim zestawieniu z karty głównej doszło do pojedynku w wadze półciężkiej. W tym boju świetnie dysponowany Ivan Erslan porozbijał Przemysława Mysialę wygrywając przez TKO w 1. rundzie.

38-letni Przemysław Mysiala w 36 pojedynku w karierze zmierzył się ze znacznie mniej doświadczonym rywalem. Polak wchodził do klatki z bilansem 24 wygranych, 10 porażek i jednego remisu. W ostatnich 10 walkach Mysiala poniósł tylko jedną porażkę i odnotował remis.

Co ciekawe, tylko dwa pojedynki Polaka zakończyły się decyzją. Fighter 11 razy nokautował i 12 razy poddawał swoich rywali. Mimo ogromnej różnicy w doświadczeniu pomiędzy zawodnikami Mysiala był drugim co do wielkości underdogiem na gali KSW 61.

Bukmacherzy skazywali go z góry na pewną porażkę. Jeszcze mniej wierzą jedynie w zwycięstwo Filipa Pejica, który będzie walczył z byłym mistrzem wagi piórkowej Salahdinem Parnasse.

Rywalem Polaka był 29-letni Ivan Erslan, który wszedł do klatki z bilansem 9 zwycięstw, 1 porażki i 1 no-contest. Dla Chorwata był to trzeci pojedynek w polskiej organizacji. Wcześniej pokonał przez TKO Darwina Rodriugueza, a na gali KSW 56 zmierzył się o pas z Tomaszem Narkunem. Żyrafa nie dał jednak rywalowi wielu szans i poddał go w drugiej odsłonie.

Sprawdź!  Michał Materla nie jest już zawodnikiem KSW! Polak podpisał kontrakt z nową organizacją.

Przemysław Mysiala vs Ivan Erslan walka KSW 61

Runda 1:  

Od początku Ivan zaczął spychać rywal i był stroną dominującym. Jednak przez pierwszą minutę ciosów mieliśmy jak na lekarstwo. Jednak Erslan zadawał i trafiał swoimi uderzeniami. W pewnym momencie wystrzelił celny lewy sierp. Erslan zaczął szachować swojego przeciwnika głownie lewymi prostymi. Dzięki tym ciosom starał otwierać sobie drogę do innych uderzeń. Chorwat również świetnie kontrolował walkę dzięki pracy nóg, przez co bardzo mało uderzeń naszego rodaka dochodziło celu. Mysiala na krótko obalił rywala, ale Ivan szybko wstał do góry. Po powrocie do stójki Mysiala ruszł z ciosami, jednak Chorwat naruszył Mysialę krótkim lewym sierpowym, który otworzył drogę do kanonandy ciosów po których sędzia zdecydował się przerwać to starcie. 

Wyniki KSW 61 [NA ŻYWO]

źródło: KSW

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *