KSW

Najman reaguje na słowa szefa KSW! „Ja wygrałem dwie ostatnie walki, a Pudzianowski…”

Marcin Najman skomentował słowa Martina Lewandowskiego, który wypowiedział się na temat potencjalnego rewanżu freak fightera z Mariuszem Pudzianowskim.

„El Testosteron” po ostatniej porażce „Dominatora” oświadczył, że jest gotowy na drugie starcie. W pierwszej walce przegrał w zaledwie 43 sekundy, jednak zapewnia, że tym razem będzie inaczej i ma już przygotowany plan na pojedynek.

W ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl szef organizacji KSW Martin Lewandowski zaskoczył i przyznał, że nie wyklucza takiej walki. Podkreślił, że jest przeciwny takim zestawieniom, ale jednocześnie byłby gotowy po raz kolejny zestawić Najmana z Pudzianowskim.

Na słowa Lewandowskiego zareagował „El Testosteron”, który przypomniał, że to on jest aktualnie na fali zwycięstw – Jest jedna różnica pomiędzy mną a Pudzianem, której Martin Lewandowski chyba nie zauważył… Ja wygrałem swoje dwie ostanie walki w MMA, Pudzian dwie ostatnie walki przegrał. To byłaby zupełnie inna walka niż 13 lat temu. Pudzian jej chce, ja ją chce i z tego, co wiem Lexi również.

Trzeba jednak zaznaczyć, że Pudzianowski przegrał z Mamedem Khalidovem i Arturem Szpilką. Natomiast Najman pokonał dwóch debiutantów – prezesa FEN Pawła Jóźwiaka i 60-letniego „Miśka z Nadarzyna”, który trenował zaledwie kilka tygodni.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.