High League

Marcin Najman odpowiada „Muranowi”! Zdradza nazwisko kolejnego rywala? „Ja się nigdy nie wycofałem z walki z tobą!”

Za nami pierwsza konferencja prasowa przed galą High League 5, na której pojawi się wypożyczony z Fame MMA Mateusz Murański. Młody „Muran” w jednym z wywiadów obraził Marcina Najmana, na co ten odpowiedział.

„Muran” powróci do klatki już 10 grudnia i stoczy swój 9 pojedynek w życiu. Najczęściej bił się na zasadach MMA i wygrał 4 z 6 pojedynków oraz w boksie, w którym poniósł dwie porażki. Najpierw przegrał z „Don Kasjo”, a następnie z doświadczonym zawodowym fighterem, Vaso Bakoceviciem.

Tym razem Mateusz Murański jest sporym faworytem, a pojedynek stoczy w formule K-1 w małych rękawicach. Da mu to dodatkową przewagę w pojedynku z Pawłem „Scarfacem” Bombą, który nie odniósł jeszcze żadnego zwycięstwa, za to zaliczył dwie bolesne porażki.

Jak przyznał w rozmowie z kanałem Fansportu TV młody „Muran” miał się zmierzyć z kimś innym.

No co, miała być ta walka, chyba każdy to wie, ale co. Marcin Najman ofajdał galoty no i nie ma go, jest bombka, która szybko pęknie.

Marcin Najman odpowiada Murańskiemu!

O walce „El Testosterona” zarówno z jednym, jak i drugim Murańskim mówiło się od dawna. Jeszcze przed FAME 15, gdzie Arkadiusz Tańcula pokonał zarówno Mateusza, jak i Jacka, zwycięzca tych pojedynków zdradził informację, że stary „Muran” stoczy walkę na High League z byłym pięściarzem.

Sprawdź!  (VIDEO) Będzie rewanż Denis Załęcki vs. Alan Kwieciński? "Bad Boy" zgodzi się pod jednym warunkiem!

Później ta narracja zmieniła się w kierunku walki Najman vs. Mateusz Murański, jednak do tego też nie dochodzi. Do „El Testosterona” doszły jednak szybko słowa freak fightera i w mocnych słowach odpowiedział mu na Twitterze. Jednocześnie wygląda na to, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do planowanego pojedynku Najman vs. Jacek Murański!

Młody Murański, wsorzu jeden, co ty chcesz do ojca do Choroszczy dołączyć? Ja się nigdy nie wycofałem z walki z tobą! Twój ojciec nabrał odwagi, dlatego organizacja zmieniła mi ciebie na twojego upośledzonego ojca!

Kursy bukmacherskie na walkę Murański vs Bomba

Galę HIGH League 5 obstawić można tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start dla nowych użytkowników przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  Denis zabrał głos w sprawie dyskwalifikacji: "Zadziałałem instynktownie. Nie wierzę, że nigdy nie zrobiliście czegoś, nie umiejąc tego logicznie wytłumaczyć"

Zasady są proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski gracz otrzymuje pełną wygraną, jeżeli zaś przegra – Fortuna zwraca wkład, maksymalnie do 600 zł na konto. Na kupon można dodać jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie okaże się nietrafione, zwrot postawionej kwoty wraca i można wykorzystać je na dalszą grę.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.