FAME MMA

Horrendalna wypłata za walkę na gali FAME?! Tyle zarobiła Monika Kociołek

Monika Kociołek, gwiazda Team X 2 oraz serialu paradokumentalnego „Szkoła” wyjawiła wysokość swojego honorarium za walkę na FAME MMA 14, w której zmierzyła się z Agatą „Fagatą” Fąk. Trzeba przyznać szczerze, że kwota zwala z nóg!

Nie od dziś wiadomo, że bycie internetowym celebrytą, to niezwykle opłacalny zawód. Co jakiś czas przewijają się kwoty, które udaje się zarobić niektórym z nich. Najczęściej źródłami zarobku są prowizje z YouTube oraz współprace podejmowane z różnymi markami w celu reklamy jakiegoś produktu.

Od jakiegoś czasu na czoło pracodawców, u których można zarobić najlepsze sumy pieniędzy wysuwają się gale freak fight. Jakiś czas temu Sergiusz „Nitro” Górski podczas występu w „Hejt Parku” w Kanale Sportowym zdradził, że przeciętny zawodnik tej organizacji zarabia ok. 100 tys. zł. On sam za swoją ostatnią walkę na FAME 14 miał dostać 750 tys. zł.

Okazuje się jednak, że nie była to najwyższa gaża, jaką zdecydowała się zapłacić federacja FAME uczestnikowi tego eventu.

Siedmiocyfrowe zarobki w FAME MMA?

Wystrzał popularności Moniki Kociołek wiąże się przede wszystkim z jej uczestnictwem w projekcie TEAM X 2 i działaniami agencji „Spotlight” zajmującej się influencer marketingiem. Dzięki temu udało jej się zbudować kolosalne zasięgi. 1,1 mln obserwujących na Instagramie oraz 2,7 mln na TikToku z pewnością mocno podnoszą jej wartość medialną.

Sprawdź!  Michał Pasternak ostro o zawodnikach FAME! "Szczelina już niedługo wraca do sprzątania..."

Podczas wspólnego nagrania Q&A z Martą „Murcix” Błoch, Kociołek ujawniła ile zarobiła za walkę z Agatą „Fagatą” Fąk na FAME MMA 14.

Ogólnie mój kontrakt był jednym z większych kontraktów. W dobrym czasie go wynegocjowałam. Jest to trochę mniej niż milion.

Sama „Murcix” zareagowała z podziwem dodając:

Wow, opłaca się bić!

Patrząc na wyniki sprzedaży PPV ostatnich gal federacji, których twarzami są Michał „Boxdel” Baron oraz Wojciech Gola absolutnie nie dziwi fakt, że zarobki zawodników rosną w takim szalonym tempie. Cena podstawowej wersji przyłącza wzrosła z 19,99 zł na 29,99 zł. Dodatkowo FAME po każdym z ostatnich wydarzeń chwalił się coraz to nowszymi rekordami, dotyczącymi ilości sprzedanych przyłączy. Dostęp do gali FAME 14 miało wykupić ok. 600 tys. osób.

Aby pokazać skalę, można porównać gaże zawodników z FAME do zarobków najlepszych polskich sportowców. Robert Lewandowski potrzebuje 4 dni, aby zarobić taką sumę. Z kolei Kamil Stoch w swoich najlepszych sezonach dominacji na skoczni, zarabiał podobną kwotę na przestrzeni całego roku.

Sprawdź!  Don Kasjo o walce z Normanem Parke: "Rozpi***am go, znokautuje w 4 lub 5 rundzie" [WIDEO]

Źródło: YouTube

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.