FAME MMA

(VIDEO) „Szalony Reporter” zdradza plany Fame MMA! „I co, będę tłumaczył…?”

Już za kilka dni arcyciekawa gala FAME MMA 15, gdzie najprawdopodobniej zobaczymy pojedynek Jacek Murański vs. „Szalony Reporter”. Tomasz Matysiak wypowiedział się w mocnych słowach na temat „Murana”.

-> Wykup FAME MMA 15 PAY-PER-VIEW!

W najbliższy piątek 26 sierpnia szykuje się kapitalne widowisko! Gala FAME MMA 15 raz jeszcze da fanom freak fightów ogromne emocje. Arkadiusz Tańcula jednego wieczoru zamknie konflikt z rodziną Murańskich, najpierw tocząc walkę w oktagonie przeciwko Mateuszowi, a następnie rewanżowy bój z jego ojcem, Jackiem.

Do drugiego starcia może w ogóle nie dojść. „Aroy” może nie zostać dopuszczony przez lekarza, a wówczas na jego miejsce wskoczy „Szalony Reporter”. Kryjacy się pod tym pseudonimem Tomasz Matysiak miał tak, czy owak zmierzyć się ze starszym „Muranem”, jednak federacja wyceniła ten pojedynek… na złotówkę.

„Szalony Reporter” i tak zawalczy z Murańskim?!

„Szalony Reporter” pojawił się na ostatniej konferencji przed FAME MMA 15, gdzie wraz z Arkadiuszem Tańculą przyszli w strojach pielęgniarzy. Performans freak fighterów był nawiązaniem do sugestii, jakoby Jacek Murański zbiegł ze szpitala psychiatrycznego.

Sprawdź!  Mateusz i Tańcula oficjalnie ogłaszają zakończenie konfliktu! Pogodzili się po walce na FAME 15: "Tak się kończy największy w świecie freak fightów konflikt"

-> OGLĄDAJ FAME MMA 15

Generalnie uważam, że to jest dobra odpowiedź na to, co oni robią – powiedział Matysiak w rozmowie z Fansportu TV. – Tak jakby ośmieszanie, taki trochę performance, nie atakowanie, nie przekrzykiwanie się, nie obrzucanie się nawzajem inwektywami. To do niczego nie prowadzi.

Poruszony został też głośny ostatnimi czasy temat „końca Murańskich w Fame MMA”. Włodarze federacji doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak odbierani są ci zawodnicy. „Szalony Reporter” ma nadzieję, że wkrótce skończy się ich era w Internecie. Przy okazji wygadał się na temat planów organizacji względem jego osoby.

Mogę być pierwszym, który na tym straci i na tym stracę. Już włodarze powiedzieli… Jeeezu, znowu coś sprzedam, będzie prze***ane. I ch*j. Jak nawet teraz nie walczymy, to walczymy w lutym na pewno. Nie wiem dlaczego.

– No nie. Ja nie wezmę, nie będę hipokrytą. Wiesz, ja z Arkiem puściliśmy ten #FamebezMurańskich, ja apelowałem do influencerów, żeby nie brać z nimi walki i co, będę tłumaczył „a, bo to zaległa”? No i znowu będą konferencje…

Kursy bukmacherskie na walkę Jacek Murański vs. Arkadiusz Tańcula

Galę FAME 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  (VIDEO) Piotr Szeliga dostał z główki od ochroniarza! Kolejna awantura na gali FAME 15!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.