KSW

Artur Szpilka odpowiada Michałowi Materli: „Jesteś moją inspiracją. Dzięki tobie nie odpoczywam, jak zawsze to robiłem po walce”

Artur Szpilka odpowiedział na słowa swojego przyjaciela Michała Materli, który zabrał głos po sobotniej gali KSW 71. „Szpila” zdradził, że były mistrz jest jego inspiracją do treningów.

Jednym z najbardziej wyczekiwanych pojedynków gali w Toruniu było rewanżowe starcie pomiędzy Szpilką i Siergiejem Radczenką. Tym razem jednak nie w boksie, a w MMA. Wielu skazywało Polaka na porażkę, jednak ten mocno zaskoczył swoją formą.

Już w drugiej odsłonie w parterze zasypał przeciwnika potężnymi ciosami. W końcu po uderzeniu łokciem Radczenko odklepał i tym samym Szpilka zwyciężył swój debiut w nowej formule.

Artur Szpilka odpowiada Michałowi Materli

Po gali KSW 71 Michał Materla opublikował na swoim Instagramie wpis, w którym pogratulował swojemu przyjacielowi i jednocześnie podkreślił, że to dopiero początek jego przygody z MMA.

@artur_szpilka bardzo udany debiut , ale to dopiero początek drogi. Masz dobry TEAM który będzie pchał cię do przodu wiec reszta zależy tylko od ciebie . Ja ci gratuluje i bardzo się cieszę z twojej dyspozycji . Bez względu na okoliczności zawsze team 📍 

Na te słowa w komentarzu odpowiedział Szpilka, który zaznaczył, że to właśnie Materla motywuje go do ciężkiej pracy na treningach:

Sprawdź!  (VIDEO) Mocne słowa Radczenko o walce ze Szpilką: "Artur ostatnio miał szklaną szczękę. Znokautuję go w minutę"

To ty jesteś moją inspiracją – napisał i dodał – To dzięki tobie nie odpoczywam jak zawsze po walce… Tylko zasuwam. Dziękuje za bezcenne wsparcie.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.