Clout MMAHigh League

Bomba stoczył trzy walki i napisał książkę „Życie w klatce”! Ujawnia szczegóły

Paweł Bomba zdradził kolejne informacje na temat swojej biografii. Freak fighter na początku tego roku zaczął pisać książkę, kiedy to trafił za kraty.

W lutym media obiegła informacja o zatrzymaniu Bomby. Trafił od aresztu śledczego i na wolność wyszedł dopiero pod koniec maja. Mimo pobytu za kratami kontaktował się ze swoimi fanami poprzez social media. Przekazał między innymi wiadomość o tym, że pisze książkę – Zacząłem pisać książkę. Będziecie mieli bestseller! – zapowiedział.

Teraz przy okazji ostatniego wywiadu u Szalonego Reportera zdradził więcej szczegółów. Ujawnił, że przede wszystkim dotyczy jego wejścia do świata freak fightów. Co ciekawe, zdradził również, że będzie ona nosić tytuł „Życie w klatce”.

Trzeba jednak podkreślić, że „Scarface” toczy walki od niedawna. Do organizacji High League dołączył dopiero w 2022 roku i aktualnie ma na swoim koncie trzy pojedynki. Dwa pierwsze zakończyły się jego brutalnymi porażkami. Najpierw w kilkanaście sekund został znokautowany przez „Tarzana”.

Następnie pierwszym uderzeniem ustrzelił go Amadeusz „Ferrari” i po raz kolejny byliśmy świadkami ciężkiego KO. Bomba pokonał jedynie Mateusza Murańskiego, co bez wątpienia było sporym zaskoczeniem po dwóch porażkach.

Sprawdź!  Niespodziewana zmiana kursów! Denis Załęcki underdogiem w walce z Arturem Szpilką!

– Lwia część już jest napisana. Skończę ją za jakiś czas. Myślałem, żeby po wakacjach wydać, ale myślę, żeby poczekać do zakończenia sprawy, bo to się przeplata. Takie zakończenie, bo trochę niedokończona historia. Tak naprawdę do momentu, w którym jesteśmy teraz, jest już skończone. Czekam na rozwój wydarzeń i wtedy. Tam dużo nie brakuje. To ma być ten ostatni okres życia w klatce i taki też jest tytuł „Życie w klatce”.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.