UFC

Rewanż McGregor vs Aldo w boksie? OSTRA wymiana dawnych rywali! „Uciekasz i dalej p***dolisz”

W miniony weekend kilka byłych gwiazd UFC wystąpiło na gali Gamebred Boxing 4. Jeszcze w trakcie wydarzenia Conor McGregor rzucił wyzwanie swojemu byłemu przeciwnikowi, Jose Aldo!

Legendarny reprezentant kategorii piórkowej spotkał się w ringu z Jeremym Stephensem. Dla Brazylijczyka był to drugi pojedynek w boksie po tym, jak w lutym wypunktował Emmanuela Zambrano. Tym razem znów o wyniku zadecydowali sędziowie.

Zarówno „Lil’ Heathen”, jak i Aldo dali pokaz niezłych umiejętności i kibice często oglądali wymianę cios za cios. Sporo ekspertów widziało zwycięstwo Jose, jednak ręka przeciwnika również poszła w górę. Walka zakończyła się bowiem większościowym remisem, co wywołało ogromne zdziwienie na twarzy Brazylijczyka.

Były oponent Jose Aldo, Conor McGregor oglądał galę organizowaną przez Jorge Masvidala. Jeszcze w trakcie trwania eventu Irlandczyk zaproponował rewanż na zasadach boksu, na co szybko zareagował pomysłodawca Gamebred Boxing.

Ja i Aldo powinniśmy boksować – napisał „The Notorious”.

Zróbmy to – odpisał mu w przeciągu 30 minut posiadacz pasa BMF.

Pytanie o to starcie skierowane zostało również „Króla Rio de Janeiro”. Brazylijczyk na konferencji prasowej w ostrych słowach zareagował na to wyzwanie:

Sprawdź!  Mateusz Masternak po świetnej walce pokonuje na punkty Adama Balskiego na KBN 15 [WIDEO]

Conor za dużo gada. Zawsze p***doli od rzeczy. Ma już umówioną walkę… Conor, zamknij ten j***any ryj. Mieliśmy już wcześniej spotkać się w UFC. Uciekasz i dalej p***dolisz.

McGregor również nie przebierał w słowach odpowiadając na reakcję Aldo. Chwilę później swoją uwagę zwrócił też na Stephensa, którego jednak nie wywołał z nazwiska. Wykorzystał do tego jeden z najsłynniejszych „pocisków” na konferencji w swoim wykonaniu.

Cóż, nie ma sprawy, hahaha, ziomek. Chciałem tylko być miły. Kto ci naszczał do Açaí?

Ja i „kim jest k***wa ten koleś” powinniśmy zawalczyć w boksie.

„The Notorious” jest obecnie w trakcie nagrywania programu The Ultimate Fighter, gdzie po raz drugi w karierze pełni rolę trenera. Drugi obóz prowadzi Michael Chandler i to właśnie z nim Irlandczyk ma się spotkać jeszcze w tym roku w oktagonie.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.