High League

Bomba skazywany na porażkę! „Ferrari” dużym faworytem na High League 4

Już we wrześniu odbędzie się czwarta edycja High League, podczas której zostanie wyjaśniony głośny konflikt pomiędzy dwoma freak fighterami.

Amadeusz „Ferrari” Roślik, który jest gwiazdą FAME, zawalczy poza organizacją, aby móc zmierzyć się z Pawłem „Scarfacem” Bombą. Pomiędzy zawodnikami jest bardzo dużo złej krwi, co mogliśmy m.in. zobaczyć na wywiadach, ich social mediach czy konferencjach.

Wielokrotnie dochodziło pomiędzy nimi do awantury. Ostatecznie jednak wszystko zostanie wyjaśnione w klatce i to za naprawdę duże pieniądze. „Ferrari” zdradził, że dostanie ponad 500 tysięcy złotych za starcie na gali High League 4.

Kursy bukmacherskie na walkę „Ferrari” vs Bomba

Dla Amadeusza będzie to już 9 freakowy pojedynek. Walczył m.in. w formule K-1, boksie i MMA. Nie może jednak popisać się najlepszym rekordem, gdyż ma na swoim koncie tylko trzy zwycięstwa i aż sześć porażek. Jeśli chodzi o rywala, Bomba ma za sobą dopiero debiut, w którym został błyskawicznie znokautowany przez „Tarzana”.

Roślik jest więc znacznie bardziej doświadczony, ale to jego rywal ma lepsze warunki fizyczne i jak wiadomo, już od dawno trenuje sporty walki. Bukmacherzy nie mają jednak wątpliwości i jako dużego faworyta wskazują gwiazdę federacji FAME.

Sprawdź!  Burneika kontuzjowany w pierwszej rundzie! "Robur" wygrywa na High League 3!

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.