GROMDA

GROMDA 12. Klimatyczna zapowiedź najbliższej gali! „Wpadajcie na konkretne, osiedlowe solówy!” [VIDEO]

Już mniej niż 10 dni dzieli nas od kolejnego krwawego piątku! GROMDA 12 odbędzie się 3 marca, a do sieci trafił nowy trailer nawiązujący do klimatu osiedla lat ’90.

Największa polska federacja walk na gołe pięści powraca z 12. już wydarzeniem. Tradycyjnie na kibiców czeka kilkuosobowy turniej o wysoką nagrodę pieniężną oraz superfighty z udziałem nowych gwiazd oraz znanych twarzy. Na GROMDA 12 zadebiutuje między innymi Simon Henriksen znany jako „The Savage”.

Transmisja na żywo dostępna będzie wyłącznie w PPV. Jak zawsze dostępne będą 3 warianty: Basic, Premium oraz VIP, a każdy wyższy oznacza więcej bonusów dla użytkownika. Wystarczy kliknąć w poniższy odnośnik lub baner, zarejestrować się w mniej niż 60 sekund i przejść do zakupu GROMDA 12 PPV.

-> Kliknij w baner i oglądaj GROMDA 12 na żywo

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie baner-gromda.png

Klimatyczny trailer GROMDA 12

Organizacja tym razem zaprasza fanów w klimaty lat ’90. Jak wtedy, tak i tu wszyscy darzą się ogromnym szacunkiem zarówno przed, jak i po stoczonej solówce. Tych nigdy wtedy nie brakowało, a jak wspominał jeden z najlepszych polskich kicbokserów Łukasz Jarosz – jemu samemu zdarzyło się mieć kilka tej samej nocy!

Sprawdź!  Mocne słowa szefa GROMDY o debiutującym rywalu "Huntera"! "Wysłał 20 zgłoszeń. Zobaczy i więcej się nie zgłosi"

Sam miałem mniej więcej w tym okresie sześć razy głowę zszywaną, ale wspominam to z uśmiechem na twarzy. To były fajne czasy, nikt nie skarżył, nikt nie nagrywał. Bili się, później siadali, pili wódkę.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.