FAME MMA

Hardcorowe treningi POPKA MONSTERA przed walką z Normanem Parke na FAME 13! (VIDEO)

Już 26 marca odbędzie się gala FAME MMA 13, na której po dłuższej przerwie do klatki powróci raper „Popek Monster”. Zmierzy się on z byłym zawodnikiem KSW oraz UFC – Normanem Parke. Popek ciężko przygotowuje się do walki, a wszystko relacjonuje w swoich mediach społecznościowych. Zobaczcie hardcorowe treningi rapera!

Dla „Popka” będzie to drugie starcie w FAME MMA. Zadebiutował on na siódmej gali i w walce wieczoru zmierzył się ze „Stiflerem”. Odniósł wtedy drugie w karierze zwycięstwo przez poddanie, kiedy to balachą zmusił swojego przeciwnika do odklepania.

Tym razem będzie miał znacznie trudniejsze wyzwanie, gdyż zmierzy się z byłym zawodnikiem UFC i KSW Normanem Parke. Irlandczyk jest znacznie bardziej doświadczony, ma większe umiejętności oraz będzie lepiej przygotowany kondycyjnie.

Kursy bukmacherskie na walkę Norman Parke vs „Popek”

Bukmacherzy nie mają żadnych wątpliwości i jako zdecydowanego faworyta wskazują Normana Parke. Warto jednak wziąć pod uwagę to, że pomiędzy zawodnikami może być nawet ponad 30 kilogramów różnicy.

Jeden mocny cios „Popka” jest w stanie zakończyć cały pojedynek. Warto korzystać z wyjątkowo wysokiego kursu na rapera, który aktualnie wynosi 2.60, gdyż taki stan szybko może ulec zmianie i kurs zacznie mocno spadać.

Sprawdź!  Tragiczna forma Mateusza Murańskiego przed walką z Arkadiuszem Tańculą. [WIDEO]
Źródło: BetClic

Galę FAME 13 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS!

Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

> ODBIERZ BONUS I OBSTAWIAJ FAME 13!

Poniżej znajdziecie nagranie z treningów Popka Monstera!

WIDEO:

FAME MMA 13 PPV – KUP TERAZ

Na FAME MMA 13 nie zabraknie też wielkich gwiazd federacji! W końcu dojdzie do kolejnej walki “Ferrari” vs. “Polak”. Okaże się, czy zawodnicy w końcu zakopią topór wojenny, czy ich konflikt nadal będzie trwał.

Karta walk

Walka wieczoru:

  • Sergiusz „NITROZYNIAK” Górski vs Paweł „UNBOXALL” Smektalski

Pozostałe walki:

  • Paweł „Popek” Mikołajuw vs Norman „Stormin” Parke
  • Amadeusz „FERRARI” Roślik vs Adrian „POLAK” Polański
  • Karolina „WAY OF BLONDE” Brzuszczyńska vs Marta „LINKIMASTER” Linkiewicz
  • Robert „SUTONATOR” Pasut vs Jakub „JAPCZAN” Piotrowicz
  • Paweł „PONCZEK” Sikora vs Dawid Malczyński
  • Piotr „SZELI” Szeliga vs Gabriel „ARAB” Al-Sulwi
  • Mariusz „HEJTER” Słoński vs Rafał „TAKEFUN” Górniak
  • Patryk „PATRYKOS” Domke vs Kuba „KUBA POST” Post
Sprawdź!  (VIDEO) Jacek Murański odpowiada na pomysł "Szalonego Reportera"! "Ja i tak zszedłem, bo..."

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.