GROMDA

Rywal Parobca szczerze o zawodnikach GROMDY! Pierwsze słowa po ogłoszeniu walki: „Chcę udowodnić, że…”

Już jutro odbędzie się kolejna edycja GROMDY, a do ringu powróci Łukasz Parobiec, który zmierzy się z angielskim mistrzem walk na gołe pięści.

„Goat” obrał sobie za cel zdobycie tytułu, jednak aby dojść do pojedynku z Mateuszem Kubiszynem, musi jeszcze pokonać na swojej drodze Luke’a Atkina. Bijok o pseudonimie „Loose Cannon” będzie bez wątpienia dużym wyzwaniem.

-> Oglądaj galę GROMDA 14 na żywo

Atkin przed walką z Parobcem

„Loose Cannon” na gołe pięści bije się od 9 lat i ma na koncie 14 pojedynków, w tym 11 zwycięstw. W tej dyscyplinie sięgał już po mistrzowskie tytuły, a jak sam przyznał w zapowiedzi GROMDA 14, sporty walki uratowały mu życie i uchroniły go od kolejnych wyroków.

Atkin oświadczył, że chce spróbować swoich sił nie tylko w Wielkiej Brytanii. Wybrał GROMDĘ bo walczą w niej naprawdę mocni zawodnicy, o których wypowiedział się z dużym szacunkiem:

– Oglądałem GROMDĘ w Internecie. Od razu widziałem, że tutaj są sami twardzi sku…ele. Chcę zobaczyć jak daleko zajdę na świecie, nie tylko w Wielkiej Brytanii. A GROMDA jest idealnym miejscem. Wielka platforma, żeby to zrobić. Najlepsi fighterzy. Według mnie najlepsi goście w tej grze. Chcę walczyć z najlepszymi, żeby udowodnić, że jestem najlepszy.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.