GROMDA

GROMDA 13. Siwollo rozbija Sztangę! Zawalczy w półfinale turnieju

Za nami pojedynek turniejowy gali GROMDA 13, na którą czekali kibice z całej Polski! Podczas hitowego wydarzenia poznamy pierwszego mistrza organizacji.

Największa federacja walk na gołe pięści w kraju przygotowała naprawdę mocną rozpiskę. Do akcji powrócili tacy zawodnicy jak „Goat”, „Capo” czy ulubieniec kibiców „Łazar”. Jak zawsze na karcie walk znalazły się zarówno superfighty, jak i turniej.

Ponownie 8-zawodników bierze udział w krwawych zawodach GROMDY. Do turnieju zgłosili się nie tylko Polacy, ale również wojownicy z zagranicy, w tym m.in. „Basque” z Francji.

Fani jednak czekają przede wszystkim na starcie o tytuł mistrza. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek Mateusza Kubiszyna z Bartłomiejem Domalikiem. Dwóch niepokonanych bijoków zmierzy się o pas GROMDY.

-> Oglądaj GROMDA 13 NA ŻYWO!

RELACJA

RUNDA 1

Sztanga starał się zaskoczyć mocnym sierpem, Siwollo łapie klincz, chwilę później atakuje na “doły”. Siwollo dobrze unika latających cepów rywala, ale ten na jego szczęście nie może się wstrzelić. Skrócił dystans Siwollo i posłał ładną serię na korpus! Oberwał też sierpem, Sztanga jednak nie trafił całkiem czysto.

Sprawdź!  TAEDDY wraca na GROMDA 14! Zwycięzcę turnieju czeka twarda walka

RUNDA 2

Sztanga agresywnie rozpoczął mocnymi sierpami, łatwo unika i blokuje ich oponent. Siwollo cały czas wywiera presję, trafia mocnym prawym! Sztanga dużo ciężej oddycha, dobrze bije go w krótkim dystansie Siwollo.

RUNDA 3

Sztanga ponownie skrócił dystans i dobrze trafił przeciwnika! Siwollo kontruje serią, a zaraz zasypuje oponenta kolejną! Sędzia odlicza, Sztanga nie wraca do walki!

Oficjalny wynik: “Siwollo” wygrywa przez TKO w 3. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.